GYVYBĖ KYLA IŠ GYVYBĖS. A. C. BHAKTIVEDANTA SVAMIS PRABHUPĀDA

    6,13 €

         Skaitytojams, įpratusiems manyti, kad mokslininko žodis yra patikrinta ir įrodyta tiesa, ši knyga taps didele staigmena. „Gyvybė kyla iš gyvybės“ – tai serija pokalbių, kuriuose vienas didžiausių praėjusio amžiaus filosofų ir eruditų Jo Dieviškoji Kilnybė A. C. Bhaktivedanta Svamis Prabhupāda improvizuota forma kritiškai analizuoja kai kurias plačiai paplitusias šiuolaikinio mokslo teorijas, nuostatas ir metodus.

    Autorius: Jo Dieviškoji Kilnybė A. C. Bhaktivedanta Svamis Prabhupāda. Tarptautinės Kṛṣṇos Sąmonės bendrijos įkūrėjas-ācārya
    Leidimo metai: 2011
    Formatas: 13×19 cm, minkšti viršeliai
    Puslapių skaičius: 135

    Kiekis

         Śrila Prabhupāda iškelia į dienos šviesą ne specialistui neužkliūvančias, bet niekuo nepagrįstas prielaidas, kuriomis grindžiamos šiuo metu populiarios teorijos apie gyvybės kilmę ir gyvenimo prasmę.
         Knygos pagrindą sudaro Śrilos Prabhupādos pokalbių su jo mokiniais įrašai. Pokalbiuose, kurie vyko 1973 m. Los Andželo apylinkėse rytinių pasivaikščiojimų metu gvildena su mokslu susijusius klausimus drauge su vienu savo mokinių dr. Thoudhamu D. Sighu. Organinės chemijos specialistas dr. Singhas šiuo metu vadovauja Bhaktivedantos institutui, tarptautinei organizacijai, kuri vykdo nuodugnius tyrimus mokslo, filosofijos ir teologijos srityje.
         Kad ir kur šiame žemės kampelyje atsidurtų, kas rytą, kai oras dar neįšilęs ir lauke tvyro ramybė, apsigaubęs šiltu apsiaust Śrila Prabhupāda išeidavo pasivaikščioti ir intymiausias savo gyvenimo akimirkas praleisdavo nedidelėje mokinių, pasekėjų bei svečių grupelės apsuptyje. Kartais ankstyvomis ryto valandomis jis gėrėdavosi jį supančia gamta ir beveik nekalbėdavo, bet būdavo dienų, kai jis kalbėdavo daug ir pačiomis karščiausiomis temomis. Pokalbių metu jis parodė, kad filosofinė analizė nebūtinai turi būti nuobodi ir paini, kad ji gali būti aštri, leidžianti prasiskverbti į bet kurios gyvenimo sferos gilumą. Tokios srities, kurią Śrila Prabhupāda apeitų, paprasčiausiai nebuvo. Gilus protas, dvasinis įžvalgumas, nepaprastas sąmojingumas, būdingi Śrilai Prabhupādai, darė jo analizę ryškia ir negailestinga, parodančia tai, kas paprastai paslėpta nuo stebėtojo. Kalbėdamas su mokiniais jis provokavo, skatinio, žavėjo savo asmenybės patrauklumu, mokė ir rūpestingai kreipė juos link gilesnio tikrovės supratimo.

    10 Knygos
    chat Atsiliepimai (0)