KELIONĖ NAMO. AMERIKIEČIO JOGO AUTOBIOGRAFIJA. RADHANATHA SVAMIS

  10,20 €

       Iš spalvingų gijų – nuotykių, mistinių patirčių, meilės santykių – Radhanatha Swamis suaudė nepaprasto ryškio memuarus. Paskui jauną dvasios ieškotoją Ričardą Slaviną, ilgainiui virstantį pripažintu sielų vadovu, skaitytojas nueina tolimą kelią – nuo Čikagos priemiesčių iki Himalajų olų. „Kelionė namo“ nuoširdžiai pasakoja apie jo žingsnius į savęs pažinimą, iš vidaus atskleidžia giluminius mistinių tradicijų slėpinius ir parodo, kokius sunkumus tenka įveikti siekiant vidinės harmonijos ir ryšio su dieviškuoju pradu.


  Autorius: Radhanatha Svamis
  Leidimo metai: 2013
  Formatas: 22x16 cm, kieti viršeliai
  Puslapių skaičius: 305

  Kiekis
  Laukiame papildymo

       Per plauką vis išvengdamas mirties, mokydamasis iš tobuliausių jogų ir metai po metų žingsniuodamas piligrimų takais, Radhanatha Svamis galiausiai prasiskverbia iki švenčiausio mistinės Indijos kultūros aukuro ir randa ilgai ieškotą meilę. Skaitydamas knygą "Kelionė namo. Amerikiečio jogo autobiografija" greitai užsimiršti – taip pagauna su retu atvirumu pasakojama, tokia linksma ir kartu jaudinanti istorija.
       "Skaitydamas keliauji kartu su autoriumi per svečias, puikiu stiliumi aprašytas šalis, kol atsiduri Indijoje; stebi autoriaus dvasinius ieškojimus, matai jį artėjant prie Dievo, semiesi neeilinės dvasinės patirties, kuria jis nuoširdžiai dalijasi. Šiai knygai skaitytojai neliks abejingi - jos dovanojami išmintis ir tikėjimas praturtins kiekvieną sielą."
  Prof. Jurgis Brėdikis, akademikas, kardiochirurgas, "Likimas leido", "Ties riba", "Ne dienai" ir kt. knygų autorius


       "Nesigailėsite perskaitę šią sukrečiančią istoriją. Radhanathos Svamio kelionė iš regimojo į vidaus pasaulį įkvepia baimingą nuostabą. Jis neįtikėtinomis pastangommis veržiasi į dvasios karaliją, Indiją, ir su tokiu nepalenkiamu ryžtu ieško tiesos, kad galiausiai savo akimis išvysta sielą. Reiškiu pagarbą savo bičiuliui Radhanathai Svamiui, pasukusiam piligrimo taku į adhjatmavidijos (mokslo apie sielą) aukštumas. Pakeliui jis išmoksta įvairovėje įžvelgti vienovę - o tai visos Indijos kultūros esmė, susipažįsta su daugelio skirtingų dvasinių krypčių vedliais. "Kelionė namo" pasakoja, kaip tiesos ieškojimai atveda į praregėjimą. Skaitytojams linkėčiau patiems patirti tą džiaugsmą, kurį patyrė autorius."
  B. K. S. Ajengaras, pasaulinio garso jogos mokytojas

  TURINYS
    Prologas 
  I Kelionė į Rytus 1
  II Motina Indija 77
  III Himalajų piligrimas 149
  IV Malonės giria 203
  Epilogas 296
  Autoriaus pastaba 304
  Knygoje minėtų vardų sąrašas 305

  chat Atsiliepimai (1)
  Įvertinimas