KNYGŲ ĮSIGIJIMO, PRISTATYMO, PAKEITIMO IR GRĄŽINIMO TVARKA
Knygas šiame internetiniame knygyne platina paramos gavėjo statusą turinti VšĮ „Knygorama“, juridinio asmens kodas 304087062, registracijos adresas Siesikų g. 8, Atkočių k., LT-20300 Ukmergės raj. sav., veiklos adresas Vytauto g. 67-2 LT-65219 Varėna
Internetiniame knygyne pastebėję grubią klaidą arba norėdami anuliuoti užsakymą, prašome mus informuoti telefonu +370 674 33575 arba el. paštu info@knygorama.lt

KNYGŲ ĮSIGIJIMAS Žingsnis po žingsnio
Prašome išsirinkti vieną ar daugiau jums patikusių knygų, pasirinkti jų kiekį ir pridėkite jas į krepšelį.

Jeigu nebetęsite apsilankymo knygyne, paspauskite „Baigti užsakymą“.
"Adresų" skiltyje suveskite savo vardą, pavardę, gatvės ir namo / buto numerį, miestą, šalį ir telefono numerį. Šie jūsų duomenys yra būtini sklandžiam ir saugiam knygų pristatymui. Spauskite „Tęsti“.

KNYGŲ PRISTATYMAS Žingsnis po žingsnio
Pasirinkite knygų pristatymo būdą arba pažymėkite, kad jas atsiimsite nurodytu adresu iš anksto suderinę jų atsiėmimo datą ir laiką. Jeigu pasirenkate paštomatą, prašome būtinai nurodyti tikslų jo adresą. Spauskite „Tęsti“.

Knygas siunčiame tarpininkaujant šioms siuntų tarnyboms:

"Lietuvos pašto" paslaugos:
- siunta gavėjo adresu Lietuvoje:
*siunta iki 500 g - 3,25 eu
*siunta iki 2 kg - 6,05 eu
*siunta iki 3 kg - 16,94 eu
*siunta iki 30 kg. Nuo trečio kilogramo prisideda 2,42 eu už kiekvieną papildomą kilogramą.

siunta gavėjo adresu į ES valstybę:
*siunta iki 500 g - 5,32 eu
*siunta iki 1 kg - 9,32 eu
*siunta iki 2 kg - 13,13 eu
*siunta iki 3 kg - 25,6 eu
*siunta iki 30 kg. Nuo trečio kilogramo prisideda 3,86 eu už kiekvieną papildomą kilogramą.

siunta gavėjo adresu ne į ES valstybę:
*siunta iki 500 g - 5,32 eu
*siunta iki 1 kg - 7,99 eu
*siunta iki 2 kg - 13,00 eu
*siunta iki 3 kg - 44,65 eu
*siunta iki 30 kg. Nuo trečio kilogramo prisideda 6,77 eu už kiekvieną papildomą kilogramą.

siunta į LP EXPRESS paštomatą Lietuvoje - 2,64 eu paštomatų adresai


- siunta per "Lietuvos pašto" kurjerį Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją):

*siunta iki 30 kg - 7,76 eu

OMNIVA paslaugos:

- siunta į paštomatą Lietuvoje - 2,75 eu paštomatų adresai


- siunta per kurjerį Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) - 5,16 eu


Kiek dienų knygos saugomos paštomatuose:

OMNIVA paštomate Lietuvoje - 7 dienas.
LP EXPRESS paštomate Lietuvoje - 72 val.


KNYGŲ ĮSIGIJIMAS Žingsnis po žingsnio
Pasirinkite vieną iš knygų įsigijimo būdų: Paypal paslauga, bankinis pavedimas ar pasinaudojant saugaus mokėjimo Paysera Checkout paslauga, kurios operatorius yra „Paysera LT“, UAB. Pasirinkus pirmąjį būdą matysite pranešimą, kad po sėkmingo bankinio pavedimo, užsakymo numerį ir banko sąskaitos numerį išsiųsime jūsų nurodytu el. pašto adresu. Mokėjimo paskirties laukelyje įrašykite užsakymo numerį. Knygas jums saugosime 7 dienas ir išsiųsime iškart po sėkmingo bankinio pavedimo.
Pasirinkus antrą mokėjimo būdą būsite nukreipti mokėjimų inicijavimo sistemą „Paysera“. Paysera Checkout MIP (Mokėjimo inicijavimo paslauga) - tai atsiskaitymo būdas, kuomet lankytojas pasirenka savo banką (SEB, Swedbank, Šiaulių bankas, Citadele, Luminor, Revolut ir kiti) ir dažnai net neišeidamas iš apmokėjimo lango patvirtina pavedimą už knygas. Pavedimą galima atlikti per Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Šiaulių banko, LKU, Revolut elektroninės bankininkystės sistemas.
Naudodamiesi banko kortele suvesite reikiamus jos duomenis ir jūsų užsakymas bus iš karto įvykdytas.
Pasinaudoti galima dauguma banko kortelių, tačiau tik jei jūsų kortelę išdavęs bankas dalyvauja saugių atsiskaitymų internetu programose, t.y. MasterCard SecureCode arba Verified by Visa. Suvedus kortelės duomenis Jums gali reikėti patvirtinti asmens tapatybę, tam būsite nukreipti į jūsų kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodui suvesti.

Pavedimą galima atlikti pagal šiuos rekvizitus:
Gavėjas: VšĮ „Knygorama"
Gavėjo sąskaita: LT667300010167337448
Gavėjo kodas: 304087062
Gavėjo bankas: „Swedbank", AB
SWIFT/BIC kodas: HABALT22 
Banko kodas: 73000
Mokėjimo paskirtis: nurodykite užsakymo numerį
Jei jau susipažinote su VšĮ „Knygorama“ Privatumo politika, pažymėkite varnelę. Paspauskite „Užsakyti“.

KNYGŲ PAKEITIMAS IR GRĄŽINIMAS
Jau įsigiję knygas turite teisę nenurodę priežasties jų atsisakyti, pranešę apie tai knygynui raštu per 14 dienų nuo knygų pristatymo arba atsiėmimo momento. Knygų grąžinimo išlaidas padengiate jūs.
Jums netikusias knygas galite grąžinti į knygyną adresu Vytauto g. 67-2, LT-65219 Varėna, tel. +370 674 33575, el. paštas info@knygorama.lt
Knygynas gavęs grąžintas knygas ir įvertinęs jų kokybę, per 14 dienų nuo jūsų raštiško pranešimo apie knygų atsisakymą gavimo, grąžina jums pinigus už knygas ir jų pristatymo išlaidas. Jei grąžinate tik dalį įsigytų knygų, pristatymo išlaidos negrąžinamos.
Į namus pristatytos siuntos kokybę tikrinkite dalyvaujant kurjeriui ar pašto darbuotojui. Jei pastebėjote, kad ji turi pažeidimų:
- apie tai pasakykite knygas pristačiusiam kurjeriui / paštininkui;
- siuntos pristatymo dokumente pažymėkite, kad pakuotė turi pažeidimų ir kartu su kurjeriu / paštininku užpildykite Pakuotės pažeidimų (patikrinimo) aktą;
- patikrinkite pakuočių viduje esančias knygas ir jei jos pažeistos, pažeidimus užfiksuokite nuotraukose. Nuotraukos bus reikalingos knygų grąžinimo procedūrai;
- jei pakuotė nepažeista, dalyvaujant kurjeriui / paštininkui knygų tikrinti nereikia. Jei priimate siuntą ir pasirašote dokumentus, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.