VšĮ "Knygorama" – tai Vedinių žinių sklaidos projektas. Jis pradėtas siekiant prisidėti prie bendro Vedinio švietimo Lietuvoje. Vedinės žinios – tai žodinės, vėliau jau ir rašytinės iki mūsų dienų išlikusios nuo Visatos sukūrimo laikų atėjusios žinios. Raštas atsirado palyginti neseniai, iki to jo niekam nereikėjo, nes žinios buvo saugomos amintyje. Raštas – silpnos atminties požymis. Kalbai rašto nereikia. Žinios anksčiau būdavo perduodamos per mokytojų mokinių seką, vadinamą parampara. Kiekvienas mokytojas buvo ir mokinys, nes jis turėjo savo mokytoją, o jo mokytojas – savo. 
     Vedinės žinios išliko iki šių dienų, nes jų šaltinis – ne žmogaus protas ar intelektas. Vedos nurodo, kad žmonės turi keturis trūkumus: jie turi netobulas jusles, todėl linkę klyst, po to dar ir apgaudinėt, o dėl viso šito jie galiausiai puola į iliuziją, tad Vedinės žinios niekaip nebūtų pasiekusios šiandienos. Vieni smalsuoliai atliktu tyrimu išsiaiškino, kad po neautoritetingo mokytojo išėjimo iš šio pasaulio jo sukurtas mokymas išblėsdavo maždaug per šimtą metų.
     Vedines žinias užrašė išminčius Šrila Vjasadeva prieš maždaug 5000 metų. Šios žinios anksčiau buvo prieinamos tik šventikams, brahmanams, bet šiandien didžių autoritetingų mokytojų dėka jos prieinamos kiekvienam iš mūsų.
     Neišmanymas – kančios priežastis. Jei kenčiam, vargstam, vadinasi neturim žinių. Vedinės žinios mums duoda žinojimą iš kur mes atėjom, kas esam ir kur keliausim po šito kūno mirties. Tai mūsų laimės ir meilės šaltinis. Tik šitų dalykų siekiam sąmoningai ar ne bet kokiom priemonėm priklausomai nuo to, kokiam sąmonės lygy randamės. Dar visai neseniai sunykusioj baltų kultūroj mūsų protėviai gyveno pagal Vedinės visuomenės principus, jų gyvenimo būdas buvo paprastas, bet mąstymas – išaukštintas. Vedos užrašytos senovine tik šventraščiams užrašyt naudota sanskrito kalba, labai panašia į senovės lietuvių. Tikros žinios nesikeičia, nes jos amžinos, nes kalba apie amžinus dalykus. Vedos – ateities švietimo modelis, kurį dar visai neseniai taikė ir mūsų kraštuose, pavyzdžiui berniukus ir mergaites mokė ir atskirai, ir skirtingų dalykų. VšĮ "Knygorama" - vartai į žinojimą kas yra laimė ir meilė. Žinios – tai jėga, nes turėdami žinias kontroliuojam savo protą, jausmus, intelektą, gebam skirti gerus dalykus nuo blogų, palankius nuo nepalankių. Jei norim gyvent ilgai, prasmingai, turtingai, dvasiškai, meilėje ir laimingai, savo namų biblioteką turėtumėm papildyt Vedine literatūra.

VšĮ "Knygorama" rekvizitai:

 
Įm/k.: 304087062
 
Vytauto g. 67-2, LT-65219 Varėna
 
A/S: *LT667300010167337448 ("Swedbank", AB).
SWIFT/BIC kodas: HABALT22; banko kodas: 73000


+370 674 33575

info@knygorama.lt