Gyvenime patiriam daug įvairių linksmų ir liūdinančių dalykų. Kai džiaugiamės, norim tuo džiaugsmu dalintis, nes, kaip sakė vokiečių filosofas G. E. Lesingas, vienam džiaugtis truputį liūdna. Bet dar svarbiau nelikt vienam, kai mums nesiseka, esam nusiminę, nerandam, nesulaukiam palaikymo artimoj ar tolimoj aplinkoj. Todėl kviečiu susisiekt su manim ir pasidalint tuo, kas jums šiandien yra labai svarbu ar net svarbiausia. Galbūt perskaitėt knygyne įsigytą knygą ir kilo klausimų, tuomet parašykite. Norit daugau sužinot apie vedas? Parašykite. Nesutariat su artimuoju ar kaimynu? Parašykit ar paskambinkit. Norit keistis? Parašykit! Nenorit keistis? Vėlgi parašykit ar paskambinkit!

Jeigu ieškot pagalbos išsispręst lengvesnius santykių klausimus, vidinius ar išorinius sunkumus, jus domina asmenybės tobulėjimas, sveika gyvensena, prašau drąsiai kreiptis. Pasirinkit jums patogią bendravimo formą. Galit bet kuriuo metu parašyt elektroninį laišką adresu info@knygorama.lt ar žinutę knygyno Facebook profilyje, taip pat užpildyt užklausos formą knygyno puslapyje arba susisiekt telefonu +370 674 33575.

Konsultacijos vertė – 15 eurų.

Labai laukiu jūsų laiško ar skambučio!

Aš Dainius, man 38 metai, keliauju po Lietuvą, Europą ir Indiją. Taip pat domiuos psichologija, esu emocinės paramos linijos vyrams "Nelik vienas" savanoris.