Kaip muzikos super žvaigždė atidavė pagarbą sekėjams. 2023.06.24
   2023/06/24 00:00:00    komentarai 0

     Internete pasižiūrėjau vieną garsaus pasaulinio muzikanto Enrique Iglesias koncerto įrašą. Nors tą įrašą matęs daug kartų, bet tik dabar užkliuvo vienas momentas. Ir tam matytam, ir kituose vaizdo įrašuose garsus muzikantas nufilmuotas sėdintis privačiam lėktuve, greičiausiai savo paties. Kitur filmuojama, kaip merginos koncertų metu rėkia, alpsta, prašo parašų, persekioja. Žodžiu, šitas atlikėjas tam tikrai grupei žmonių, daugiausiai tai merginos yra tiesiog dievaitis, Dievas. Kaip gopės alpsta dėl Krišnos, taip jos - dėl šito muzikanto. Bet apie minėtą momentą dabar.
     Kaip ir dauguma jo pasirodymų, taip ir šitas toks audringas, aistringas, linksmas ir garsus, visi šėlsta. Tai jis jau pabaigia dainą paskutiniais žodžiais ir kas tada? O tada jis nusilenkia visiems. Bet ne šiaip galvą linkteli, o labai labai nuoširdžiai atiduodamas pabarbą. Tai labai pasijautė. Nuėjo tokai nuoširdi nuolankumo ir dėkingumo energija. Suprasdamas, iš ko duoną valgo, iš kur ta šlovė, grožis, turtai. Tiek daug dieviškų savybių! Dabar pasauly galima išgarsėt net su viena stipriai išreikšta Dievo ypatybe pvz., būnant pasakiškai turtingu, jei tu milijardierius arba galingu, jei tu Žydrūnas Savickas, galbūt per grožį, jei tu mis visata ar per žinojimą, jei tu Albertas Einšteinas. Bet kiek to mūsų grožio, jėgos ar žinojimo... Net ir čia, Žemėj, bet kuris arklys bus stipresnis už stipriausią žmogų, bet kuri dangiška apsara bus gražesnė už mūsų mis visatą. Tai realiai, matom, nėra kuo didžiuotis ir ateina momentų, kai tu bent akimirką tai supranti. Paskui gal vėl užsiliūliuoji, vėl skęsti šlovėj, piniguose.
     Labai jaudinantis momentas, kai šlovę ir turtus pelnęs žmogus turi nuolankumo ir paprastumo, nes įprastai su šlove ir turtais auga egoizmas, žmogus jaučias dievaitis. Daug metų dirbau viešbučių registratūroj ir mane labai nustebindavo, kai labai jau paprastai atrodantis žmogus, turiu omeny nutrinti džinsai ir batai, o jis pasiima vos ne geriausią kambarį ir vairuoja brangų automobilį. Ir iš bendravimo jausdavos jų paprastumas, nesusireikšminimas. O kiti priešingai, kažką vaizduodavo, neturėdami rodydavo, kad turi, tai labai pasijausdavo.

Pakomentuoti