LIKIMO DĖSNIAI ARBA TRYS ŽINGSNIAI Į LAIMĘ IR SĖKMĘ. OLEG GADECKIJ

  15,25 €

       Olegas Gadeckis - psochologas treneris, filosofijos mokslų kandidatas, unikalių psichologijos progamų, skirtų žmogaus asmenybės raidai, kūrėjas. Dirbo Rusijos vyriausybėje. Apie 20 metų užsiima profesionalia psichologijos praktika. Pripažintas geriausiu psichologu treneriu VI tarptautiniame psichologijos ir psichoterapijos žvaigždžių festivalyje (2005 m.) ir III tarptautiniame Vakarų ir Rytų psichologijos žvaigždžių festivalyje (2008).
       Oleg Gadeckij “Likimo dėsniai, arba trys žingsniai į laimę ir sėkmę” – dar viena knyga papildanti populiarių “Ajurvedos akademijos” knygelių biblioteką. Tai unikali pasaulinės psichologijos metodų ir senųjų sanskrito traktatų išminties sintezė.


  Autorius: Oleg Gadeckij
  Leidimo metai: 2019
  Formatas: 22x15 cm, kieti viršeliai
  Puslapių skaičius: 352

  Kiekis

       Knygos autorius daug metų tyrinėjo įvairių psichologijos metodų veiksmingumą. Tyrinėdamas nustatė, kad įvairūs psichologijų taikomi metodai nedera su pasaulio dėsniais. Dėl to jie neigiamai veikia žmogaus likimą.
       Šioje knygoje pateikiamas vientisos ir darnios psichologijos projektas. Taikydami pateiktus metodus, galėsite įveikti sunkias gyvenimo situacijas, išmoksite formuoti norimą tikrovę, sukursite tvirtus, kupinus pasitikėjimo santykius šeimoje, į savo gyvenimą pritrauksite materialinę gerovę, suprasite pagrindinius sveikatos principus, išlavinsite intuiciją, suvoksite savo paskirtį.
       Knyga parašyta gyva kalba, tad ją skaitydami neliūdėsite. Daugybė pratimų, namų užduočių, pavyzdžių, alegorinių pasakojimų padės rasti atsakymus į svarbiausius klausimus ir mokys darnaus gyvenimo meno.
       Taikydami knygoje pateiktas metodikas, greitai pasieksite rezultatų ir susikursite ilgalaikes pozityvias asmenybės vystymosi visose srityse programas!

  9 Knygos
  chat Atsiliepimai (0)