VEDOS NR. 3, 2016 m. RUDUO

0,00 €

     Šis žurnalas – tai vienintelis Lietuvoje leidinys, skleidžiantis vedų žinias plačiajai visuomenei. Tai yra išties nuostabu, nes šios tūkstančius metų siekiančios žinios apie žmogaus paskirtį, sveikatą, psichologiją ir kitus egzistencinius klausimus gali tapti išsigelbėjimu savo kelio ieškantiems, neviltyje esantiems ir kenčiantiems žmonėms.
     Su kiekvienu numeriu Jūs patys pereisite tam tikrą savęs pažinimo kelią. Juk viso žmogaus gyvenimo prasmė ir yra siekis - pažinti save kaip amžiną dvasinę sielą.
     Šiame žurnale kalbame apie tai, kaip reikia su meile gyventi šeimoje, kaip prisišaukti į šeimą šventą ir sveiką vaikutį, kaip sveikai maitintis, kaip susitvarkyti namus, kaip kasdienybėje rengtis, kaip priimti į savo gyvenimą ateinančius išbandymus, kaip leisti laisvalaikį, kokią profesiją pasirinkti visam gyvenimui, kaip tvarkyti savo finansus, kaip atsipalaiduoti be alkoholio, cigarečių ir narkotikų, kaip priimti save su visais trūkumais, kaip nebūti vienišiems, kaip sutikti atėjusią į mūsų gyvenimą mirtį ir kas galiausiai mūsų tikrai laukia po žemiškos mirties. 

Leidėjas: VšĮ "Vedos"
Formatas: 21×30 cm
Puslapių skaičius: 50

Kiekis

     "Jūsų rankose - trečiasis žurnnalo "Vedos" numeris. Jis vėl išoriškai kitoks, kaip ir mes kiekvieną dieną, tačiau toks pats viduje, kaip ir mes, suvokiantys, kas esame.
     Kuo šį kartą Jus nudžiuginsime?
     Šiuo numeriu mes pradedame straipsnių ciklą apie dvasinius mokytojus. Šventraščiai sako, kad kiekvienas žmogus į savo gyvenimą turi primti dvasinį mokytoją ir jo vedamas pasiekti dvasinį pasaulį. Todėl nuo šiol kiekviename numeryje mes stengsimės pristatyti vis naują dvasinį lyderį, kad Jūs pažintumėte, kokios tai asmenybės ir kokį vaidmenį jos atlieka žmogaus gyvenime. 
     Šiame numeryje kalbiname dvasinį mokytoją - Jo malonę Čaitanją Čandrą Čaran prabhu. Jis visą savo gyvenimą skyrė pamokslavimui, galbėdamas tūkstančius žmonių nuo neišmanymo ir kančių. Nemažai Jo mokinių jau yra ir Lietuvoje.
     Taip pat šiame numeryje pradedame temą apię vedų kosmologiją, kuri padės suprasti, kaip sudaryta visata ir kas joje veikia. Šį kartą mūsų dėmesio centre tai, ką  daugelis vadina angelais ir aukštesnėmis jėgomis, o vedos įvardija tiksliai: pusdieviai.
     Šio žurnalo puslapiuose toliau tęsiam itin aktualią santykių temą. Joje atskleidžiame vedose aprašytus šeimos gyvenimo etapus ir spausdiname interviu su šeima, kuri juos perėjo, todėl gali būti pavyzdys mums visiems.
     Taip pat rašoma kaimo tema - pristatome šeimą, kuri gyvena natūraliai maitindamasi tuo, ką duoda be prievartos auginamos karvytės. Rašome ir apie tikros muzikos paskirtį bei prasmę, kurią atskleidė asmenybė, kasdien giedanti giesmes ir taip šlovinanti Viešpatį" (iš redakcijos žodžio).

37 Knygos
chat Atsiliepimai (0)