BHAGAVAD-GĪTĀ. KOKIA JI YRA. A. C. BHAKTIVEDANTA SVAMIS PRABHUPĀDA

14,28 €

   "Bhagavad-gītā" - senovinis tekstas, pasakojantis apie tai, kaip veiksmą paversti joga, ir nurodantis praktikos priemones, kurios leidžia patirti Dievą kiekviename esinyje.
   „Kai mane apninka abejonės, kai persekioja nusivylimai ir nematau jokios vilties prošvaistės horizonte, aš atsiverčiu „Bhagavad-gītą" ir atrandu posmą, kuris suteikia man nusiraminimą. Mano veidą nutvieskia šypsena ir aš išsyk užmirštu apie širdį veriantį sielvartą. Kas tyrinėja „Gītą", tas nuolat semiasi džiaugsmo ir kasdien attanda joje naują prasmę."
- Mohandas K. Gandhi

Autorius: Jo Dieviškoji Kilnybė A. C. Bhaktivedanta Svamis Prabhupāda. Tarptautinės Kṛṣṇos Sąmonės bendrijos įkūrėjas-ācārya
Leidimo metai: 2020
Formatas: 14×22 cm, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 704

Kiekis

   "Nors "Bhagavad-gītā" plačiai publikuojama ir skaitoma kaip savarankiškas kūrinys, iš tikrųjų ji yra "Mahābhāratos" - sanskrito epo, pasakojančia praeities amžių istoriją, epizodas. "Mahābhāratos" įvykiai aprėpia laikotarpį nuo seniausių laikų iki mūsų dienų, Kali amžiaus. Viešpats Krišna perteikė "Bhagavad-gītā" Savo draugui ir bhaktui Arjunai.
   Viešpaties Krišnos ir Arjunos pokalbis - vienas didingiausių filosofinių ir religinių dialogų, žinomų žmogui, įvyko prieš didįjį brolžudišką karą, kuriame vieni prieš kitus stojo šimtas Dhṛitāraṣṭros sūnų ir jų pusbroliai - Pāndavai, Pāndu sūnūs.
   Dhṛitāraṣṭra ir Pāndu buvo broliai ir priklausė Kuru dinastijai, kilusiai iš karaliaus Bharatos, tolimoje senovėje valdžiusio Žemę. Jo vardu ir buvo pavadinta "Mahābhārata". Leidėjų žodis.

7 Knygos
chat Atsiliepimai (0)