AJURVEDA. MOKSLAS APIE GYVENIMĄ IR SVEIKATĄ. DR. PARTAP CHAUHAN

  13,18 €

       „Ajurveda: mokslas apie gyvenimą ir sveikatą“ – išsamus pagrindinių ajurvedos žinių bei nuostatų įvadas ir praktiški patarimai, kaip jomis pasinaudoti kasdieniame gyvenime.


  Autorius: Dr. Partap Chauhan
  Leidimo metai: 2016
  Formatas: 22×14 cm, kieti viršeliai
  Puslapių skaičius: 264

  Kiekis

       Šis informatyvus žinynas apima individualiai kūno sandarai pritaikytą mitybą, gyvenimo kokybę gerinančią dienotvarkę, siūlo veiksmingus ir lengvai pagaminamus vaistažolių preparatus nuo dažnų negalavimų, protinės ir dvasinės sveikatos stiprinimo būdus.
       Tai vertingas žinių šaltinis tiems, kurie domisi natūraliąja medicina, holistiniu požiūriu į sveikatą ir kūno bei proto darna.
       Dr. Partapas Chauhanas sidabro medaliu baigė ajurvedos studijas Delio universitete (Indija) ir pelnė geriausio ajurvedos gydytojo titulą. Nuo 1992 m. jis skleidžia ajurvedos mokslą pasaulyje. Dr. Chauhanas įsteigė klinikas "Jiva Ayurveda", kur kasmet gydosi tūkstančiai pacientų iš viso pasaulio. 1995 m. jo iniciatyva ėmė veikti pirmasis pasaulyje ajurvedinis tinklapis www.jiva.com. Čia teikiamos nemokamos sveikatos konsultacijos, gyvenimo būdo patarimai, veikia internetiniai kursai. Pagal senąsias ajurvedos tradicijas "Džyvos" farmacininkai sukūrė daugiau kaip 200 autentiškų ajurvedinių sveikatos priežiūros produktų.
       Dr. Chauhanas turi studentų tiek "Džyvoje" (netoli Delio, Indijoje), tiek kitose šalyse. Jo televizijos laidą "Amžina sveikata" žiūri daugiau kaip 10 mln. žiūrovų. Siekdamas įtvirtinti ajurvedą kasdieniame gyvenime, jis sukūrė naujoviškas programas "Ajurvedinė mokykla" ir "Ajurvedinė bendrovė".     
       Pasak dr. Chauhano, pirmasis žingsnis siekiant, kad ajurveda įsitvirtintų gyvenime, yra savižina. "Ajurveda parodo kelią į visišką sveikatą, laimę ir ramybę, o tai galima pasiekti per natūralią pusiausvyrą ir darną."

  6 Knygos
  chat Atsiliepimai (0)