AJURVEDA GROŽIUI. IŠMINTIS, PASLAPTYS, PATARIMAI, RECEPTAI. DR. PARTAP CHAUHAN, 2013

  11,10 €

       Šios knygos tikslas – paaiškinti esminius grožio sąvokos ir gyvensenos principus pagal ajurvedą. Tai pasakojimas apie paprastą pirminį žinojimą – praktinį, veiksmingą ir lengvai pritaikomą. Patarimai, kaip puoselėti grožį, paimti iš autentiškų ajurvedos tekstų ir pritaikyti mūsų dienų gyvensenos ir maisto pasirinkimo ypatumams. Jie pateikti šiuolaikine kalba ir aiškinami vartojant dabartines sąvokas, išlaikant ajurvedos žinių vientisumą.


  Autorius: Dr. Partap Chauhan
  Leidimo metai: 2013
  Formatas:  14×21 cm, kieti viršeliai
  Puslapių skaičius: 312

  Kiekis

       Knygoje atskleidžiama kaip paprastai ir nekenkiant sveikatai puoselėti bei palaikyti natūralų grožį. Leidinyje, pabrėžiant tris grožio aspektus – fizinį, protinį ir dvasinį, supažindinama su stresą neutralizuojančiu, jaunatviškumą ir grožį puoselėjančiu dienos režimu, kurio laikantis, net ir nenaudojant kosmetikos, galima išlikti optimaliai sveikiems ir gražiems. Siūloma individualiai kūno sandarai tinkama mityba ir gyvensena, aprašytos ajurvedinės grožio procedūros, kurias galima atlikti ir namų sąlygomis, kūno priežiūros patarimai, taip pat grožio problemų, susijusių su individualia kūno sandara, sprendimai ir geros emocinės būsenos bei dvasinio grožio siekimo būdai. Iliustruotoje knygoje rasite gausybę grožio puoselėjimo ir valgių receptų, išsamų vaistinių augalų žodynėlį.
       Tai naujas, ajurveda pagrįstas požiūris į grožį – puikus vadovas puoselėjant visapusišką grožį ir sveikatą.
  Daktaras Partapas Chauhanas (Čauhanas) iš Indijos yra vienas iš nedaugelio ajurvedos specialistų, studijavusių ir praktikuojančių ne tik akademinį, bet ir autentiškąjį senovinį ajurvedos medicinos mokslą.
       2004 m. Indijos prezidentas suteikė daktarui P. Chauhanui geriausio ajuvedos gydytojo titulą, o prieš metus Indijos vyriausybė apdovanojo už ajurvedos nuopelnus šaliai.
       Dr. P. Chauhanas daug metų skaito šviečiamąsias paskaitas televizijoje, o vienoje programoje jis kalba kiekvieną dieną.
  Lietuvoje dr. P. Chauhanas lankosi jau dešimti metai. 2006 m. kartu su ajurvedos propaguotojais Lina Lukošiene ir Aurelijum Piešinu jis įsteigė viešąją įstaigą "Ajurvedos Akademija", kuri skleidžia autentišką ajurvedos mokslą apie gyvenimą ir sveikatą.
  Daktaro Partapo charizmatiškumas ir vidinė ramybė gydomai veikia tiek tuos, kurie jo klausosi, tiek tuos, kurie skaito jo knygas.

  2 Knygos
  chat Atsiliepimai (0)