SAVĘS PAŽINIMO MOKSLAS. A. C. BHAKTIVEDANTA SWAMI PRABHUPĀDA

  12,24 €

       Nepaprasta mokslo ir technikos pažanga suteikė žmonijai ne tik neginčijamus materialinius patogumus, bet ir daugybę vargų ir problemų. Mūsų dienų visuomenė mėgina spręsti jas materialiais būdais, tačiau iš tikrųjų tik kuria naujas problemas.
       Kaip ištrūkti iš šio užburto rato? Ką galime padaryti, kad ateitis būtų šviesesnė? Kokia mūsų būties prasmė? Iš kur atėjome į šį pasaulį ir kas mūsų laukia po mirties? Knygoje A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupāda atsako į visus šiuos klausimus nuostabiai aiškiai ir paprastai. Jo išsamūs atsakymai grindžiami senovės Vedų išmintimi.

  Autorius: Jo Dieviškoji Kilnybė A. C. Bhaktivedanta Swami Prabhupāda. Tarptautinės Kṛṣṇos Sąmonės bendrijos įkūrėjas-ācārya
  Leidimo metai: 2019
  Formatas: 14×21 cm, kieti viršeliai
  Puslapių skaičius: 352

  Kiekis

       "Trokšdamas šviesti žmoniją, Śrila Prabhupāda išleido apie aštuoniasdešimt tomų didžios indų dvasinės klasikos vertimų ir apžvalginių studijų. Jo darbai pasirodė anglų ir kitomis kalbomis. Be to, dar 1944 metais Śrila Prabhupāda savo jėgomis ėmė leisti žurnalą "Back to Godhead" (Atgal pas Dievą"), kuris šiandien kas mėnesį vien anglų kalba išeina daugiau kaip pusės milijono egzempliorių tiražu. Beveik visi interviu, paskaitos, apybraižos ir laiškai, parinkti "Savęs pažinimo mokslui", pirmiausia buvo paskelbti žurnale "Back to Godhead". 
       Knygos puslapiuose Śrila Prabhupāda skelbia senųjų Indijos Vedų raštų žinią - tą pačią žinią, kurią prieš tūkstančius metų užrašė didis išminčius Vyāsadeva. Kaip turėsime progos įsitikinti, Śrila Prabhupāda dažnai ir laisvai cituoja "Bhagavad-gītą", "Śrīmad-Bhāgavatam" ir kitus klasikinius Vedų tekstus. Šiuolaikine anglų kalba jis dėsto amžinąsias tiesas, kurias didieji save pažinę mokytojai skelbė tūkstančius metų, tiesas, kurias atveria mums savojo "aš", gamtos, visatos ir Aukščiausiojo "Aš", glūdinčio visur ir anapus visko, paslaptis. Śrilos Prabhupādos kalba paprasta, labai aiški ir įtikinama. Jis įrodo, koks svarbus sąvęs pažinimo mokslas nūdienos pasauliui ir mūsų gyvenimui". (Leidėjai)

  10 Knygos
  chat Atsiliepimai (0)