VEDOS NR. 4, 2017 M.

0,00 €

     Šis žurnalas – tai vienintelis Lietuvoje leidinys, skleidžiantis vedų žinias plačiajai visuomenei. Tai yra išties nuostabu, nes šios tūkstančius metų siekiančios žinios apie žmogaus paskirtį, sveikatą, psichologiją ir kitus egzistencinius klausimus gali tapti išsigelbėjimu savo kelio ieškantiems, neviltyje esantiems ir kenčiantiems žmonėms.
     Su kiekvienu numeriu Jūs patys pereisite tam tikrą savęs pažinimo kelią. Juk viso žmogaus gyvenimo prasmė ir yra siekis - pažinti save kaip amžiną dvasinę sielą.
     Šiame žurnale kalbame apie tai, kaip reikia su meile gyventi šeimoje, kaip prisišaukti į šeimą šventą ir sveiką vaikutį, kaip sveikai maitintis, kaip susitvarkyti namus, kaip kasdienybėje rengtis, kaip priimti į savo gyvenimą ateinančius išbandymus, kaip leisti laisvalaikį, kokią profesiją pasirinkti visam gyvenimui, kaip tvarkyti savo finansus, kaip atsipalaiduoti be alkoholio, cigarečių ir narkotikų, kaip priimti save su visais trūkumais, kaip nebūti vienišiems, kaip sutikti atėjusią į mūsų gyvenimą mirtį ir kas galiausiai mūsų tikrai laukia po žemiškos mirties. 


Leidėjas: VšĮ "Vedos"
Formatas: 21×30 cm
Puslapių skaičius: 50

Kiekis

     "Keliame sau tikslą skaitytojams pristatyti teisingų, tikrų žinių nešėjus, todėl kalbiname dar vieną dvasinį mokytoją - Bhakti Čaitanją Svamį. Jis gyvenimą skyrė padėti kiekvienam atskleisti tikrąją savo prigimtį.
     Žmogaus paskirties suvokimo klausimas gvildenamas ir kitame - Jo Malonės Čaitanja Čandra Čaran - straipsnyje. Tai aktualu kiekvienam, nes tikras gyvenimas prasideda tik suvokus savo paskirtį.
     Toliau rašome Jūsų pamėgta santykių tema. Straipsniuose įkvėpimo, patarimų, kaip būti laimingiems, ras jau turintys antrąją pusę ir dar tik norintys sutikti gyvenimo palydovą. Nepamiršome tėvų ir vaikų santykių - aptariame būdus, kaip padėti vaikams augti.
     Taip pat rašome apie Vedų astrologijos reikšmę mūsų gyvenimuose, dalijamės praktiniais patarimai, kaip pasitikti vasarą sveikiems ir gyvybingiems. Su jogos treneriu mokome, kaip taisyklingai atlikti rytinę mankštą, o moterims skiriame rubriką "Grožis", kurioje savo išbandytais ajurvediniais patarimais, kaip būti gražioms, dalijasi tikra grožio praktikė ir ekspertė" (iš redakcijos žodžio).

38 Knygos
chat Atsiliepimai (0)