VEDOS NR. 6, 2018 M.

0,00 €

     Šis žurnalas – tai vienintelis Lietuvoje leidinys, skleidžiantis vedų žinias plačiajai visuomenei. Tai yra išties nuostabu, nes šios tūkstančius metų siekiančios žinios apie žmogaus paskirtį, sveikatą, psichologiją ir kitus egzistencinius klausimus gali tapti išsigelbėjimu savo kelio ieškantiems, neviltyje esantiems ir kenčiantiems žmonėms.
     Su kiekvienu numeriu Jūs patys pereisite tam tikrą savęs pažinimo kelią. Juk viso žmogaus gyvenimo prasmė ir yra siekis - pažinti save kaip amžiną dvasinę sielą.
     Šiame žurnale kalbame apie tai, kaip reikia su meile gyventi šeimoje, kaip prisišaukti į šeimą šventą ir sveiką vaikutį, kaip sveikai maitintis, kaip susitvarkyti namus, kaip kasdienybėje rengtis, kaip priimti į savo gyvenimą ateinančius išbandymus, kaip leisti laisvalaikį, kokią profesiją pasirinkti visam gyvenimui, kaip tvarkyti savo finansus, kaip atsipalaiduoti be alkoholio, cigarečių ir narkotikų, kaip priimti save su visais trūkumais, kaip nebūti vienišiems, kaip sutikti atėjusią į mūsų gyvenimą mirtį ir kas galiausiai mūsų tikrai laukia po žemiškos mirties. 


Leidėjas: VšĮ "Vedos"
Formatas: 21×30 cm
Puslapių skaičius: 50

Kiekis

   "Mes siekiame suteikti žmonėms žinių apie tai, kad jie nemirtingi, kad jų egzistencija nesibaigia su šiuo gyvenimu, perduoti išmintį, kad patys esame savo laimės kalviai, todėl kiekvieną šio gyvenimo dieną turime nugyventi labai atsakingai.
   Žurnalas "Vedos" yra šviesa šio - materialiojo - gyvenimo tamsoje. Į aplinkui esantį chaosą, kančias, pavydą, pyktį ir baimę "Vedos" moko žiūrėti savo amžinomis dvasinėmis akimis" (iš redakcijos žodžio).

39 Knygos
chat Atsiliepimai (0)