VEDOS NR. 7, 2018 M.

0,00 €

   Šis žurnalas – tai vienintelis Lietuvoje leidinys, skleidžiantis vedų žinias plačiajai visuomenei. Tai yra išties nuostabu, nes šios tūkstančius metų siekiančios žinios apie žmogaus paskirtį, sveikatą, psichologiją ir kitus egzistencinius klausimus gali tapti išsigelbėjimu savo kelio ieškantiems, neviltyje esantiems ir kenčiantiems žmonėms.
   Su kiekvienu numeriu Jūs patys pereisite tam tikrą savęs pažinimo kelią. Juk viso žmogaus gyvenimo prasmė ir yra siekis - pažinti save kaip amžiną dvasinę sielą.
   Šiame žurnale kalbame apie tai, kaip reikia su meile gyventi šeimoje, kaip prisišaukti į šeimą šventą ir sveiką vaikutį, kaip sveikai maitintis, kaip susitvarkyti namus, kaip kasdienybėje rengtis, kaip priimti į savo gyvenimą ateinančius išbandymus, kaip leisti laisvalaikį, kokią profesiją pasirinkti visam gyvenimui, kaip tvarkyti savo finansus, kaip atsipalaiduoti be alkoholio, cigarečių ir narkotikų, kaip priimti save su visais trūkumais, kaip nebūti vienišiems, kaip sutikti atėjusią į mūsų gyvenimą mirtį ir kas galiausiai mūsų tikrai laukia po žemiškos mirties. 


Leidėjas: VšĮ "Vedos"
Formatas: 21×30 cm
Puslapių skaičius: 51

Kiekis

   "Šiandien nekalbėsiu apie žurnalo turinį ir temas, nes viskas jame įdomu ir tikrai vertinga - tiesiog verskite puslapį po puslapio, sustokite ties patrauklia nuotrauka ar įdomiu tekstu ir pabandykite susipažinti su šio numerio herojais, su šiomis išskirtinėmis sielomis. Visi jie - ypatingos asmenybės. Vedos sako, kad matydami, klausydamiesi, galvodami ar kalbėdami su ypatingomis asmenybėmis, mes įgauname jų bruožų. Žurnalas "Vedos" nori padėti Jums tai padaryti.
   O didžiausias šio numerio šviesulys - dvasinis mokytojas Jo šventenybė Sačinandana Svamis ir jo pasakyta frazė: "Aš norėčiau pamilti Dievą" - kiekvienam iš mūsų parodo, ko šiame gyvenime turėtume trokšti labiausiai. <...>
   Vedos sako, kad tikra laimė - tai tarnauti Dievui ir visom gyvoms būtybėms. Vedos sako, kad tikra laimė - tai pažinti save. Vedos sako, kad tikra laimė visada su mumis. Ji - mūsų širdyse. <...>" (Anantara das)

38 Knygos
chat Atsiliepimai (0)