VEDOS NR. 8, 2019 M.

0,00 €

   Šis žurnalas – tai vienintelis Lietuvoje leidinys, skleidžiantis vedų žinias plačiajai visuomenei. Tai yra išties nuostabu, nes šios tūkstančius metų siekiančios žinios apie žmogaus paskirtį, sveikatą, psichologiją ir kitus egzistencinius klausimus gali tapti išsigelbėjimu savo kelio ieškantiems, neviltyje esantiems ir kenčiantiems žmonėms.
   Su kiekvienu numeriu Jūs patys pereisite tam tikrą savęs pažinimo kelią. Juk viso žmogaus gyvenimo prasmė ir yra siekis - pažinti save kaip amžiną dvasinę sielą.
   Šiame žurnale kalbame apie tai, kaip reikia su meile gyventi šeimoje, kaip prisišaukti į šeimą šventą ir sveiką vaikutį, kaip sveikai maitintis, kaip susitvarkyti namus, kaip kasdienybėje rengtis, kaip priimti į savo gyvenimą ateinančius išbandymus, kaip leisti laisvalaikį, kokią profesiją pasirinkti visam gyvenimui, kaip tvarkyti savo finansus, kaip atsipalaiduoti be alkoholio, cigarečių ir narkotikų, kaip priimti save su visais trūkumais, kaip nebūti vienišiems, kaip sutikti atėjusią į mūsų gyvenimą mirtį ir kas galiausiai mūsų tikrai laukia po žemiškos mirties. 


Leidėjas: VšĮ "Vedos"
Formatas: 21×30 cm
Puslapių skaičius: 50

Kiekis

   "Rengdami kiekvieną žurnalo numerį, mes stengiamės papasakoti ir parodyti tai, kas Jūsų širdyse pasiliktų visą gyvenimą. Rengdami šį, taip pat norėjome Jums padovanoti žinių, kurios atneš laimę, suvokimą ir ramybę.
   Šiame numeryje Jūsų laukia pažintis su dar vienu dvasiniu mokytoju - Jo Šventenybe Bhakti Vaibhava Svamiu, kuris visą gyvenimą skyrė tarnystei Dievui. Šiais laikais tai labai retas reiškinys. Taip pat rašome apie vedinių žinių pradininką Lietuvoje, mūsų tautos šviesuolį Vydūną, kurio gyvenimas įkvepia ir įkvėps dar ne vieną kartą. Visi kalbinti žmonės, apie kuriuos skaitysite šiame numeryje,- ypatingos asmenybės: jie gyvenime jau atrado save ir gali to pamokyti kitus." (Anantaras das)

36 Knygos
chat Atsiliepimai (0)