VEDOS NR. 9, 2019 M.

  0,00 €

     Šis žurnalas – tai vienintelis Lietuvoje leidinys, skleidžiantis vedų žinias plačiajai visuomenei. Tai yra išties nuostabu, nes šios tūkstančius metų siekiančios žinios apie žmogaus paskirtį, sveikatą, psichologiją ir kitus egzistencinius klausimus gali tapti išsigelbėjimu savo kelio ieškantiems, neviltyje esantiems ir kenčiantiems žmonėms.
     Su kiekvienu numeriu Jūs patys pereisite tam tikrą savęs pažinimo kelią. Juk viso žmogaus gyvenimo prasmė ir yra siekis - pažinti save kaip amžiną dvasinę sielą.
     Šiame žurnale kalbame apie tai, kaip reikia su meile gyventi šeimoje, kaip prisišaukti į šeimą šventą ir sveiką vaikutį, kaip sveikai maitintis, kaip susitvarkyti namus, kaip kasdienybėje rengtis, kaip priimti į savo gyvenimą ateinančius išbandymus, kaip leisti laisvalaikį, kokią profesiją pasirinkti visam gyvenimui, kaip tvarkyti savo finansus, kaip atsipalaiduoti be alkoholio, cigarečių ir narkotikų, kaip priimti save su visais trūkumais, kaip nebūti vienišiems, kaip sutikti atėjusią į mūsų gyvenimą mirtį ir kas galiausiai mūsų tikrai laukia po žemiškos mirties. 


  Leidėjas: VšĮ "Vedos"
  Formatas: 21×30 cm
  Puslapių skaičius: 50

  Kiekis

     <...> "Tačiau mes gyvename Kali amžiuje. Šis amžius - tai pykčio ir apgaulės laikas. Didžiąją žmonijos dalį dabar domina visai kitos - materialinės - vertybės. Žmonės nesupranta, kad viskas, kas materialu, yra laikina ir negyva. 
    Žurnalas "Vedos" nori padėti žmonėms susivokti, pabusti ir pajusti, kad už materijos slypi tai, kas amžina. Amžina yra tik siela ir Pats Dievas. Kuo greičiau ir daugiau žmonių apie tai sužinos, tuo mažiau kiekvieno žmogaus gyvenime bus sunkumų ir kančių." (Anantara das)

  32 Knygos
  chat Atsiliepimai (0)