PAMOKYMŲ NEKTARAS. A. C. BHAKTIVEDANTA SWAMI PRABHUPĀDA (PERSKAITYTA)

7,20 €

     „Pamokymų nektaras“ parašytas maždaug prieš penkis šimtmečius Indijoje, tačiau tai, apie ką kalbama šioje knygoje, tebėra aktualu ir šių dienų žmogui. Ši knyga – tai glaustas bhakti-yogos (savęs pažinimo mokslo) vadovas. Visiems, kam apkarto laikini materialūs džiaugsmai ir kas ieško atramos amžinose dvasinėse vertybėse, „Pamokymų nektaras“ patars, kaip pažinti save ir suvokti egzistavimo šiame pasaulyje prasmę.


Autorius: Jo Dieviškoji Kilnybė A. C. Bhaktivedanta Swami Prabhupāda. Tarptautinės Kṛṣṇos Sąmonės bendrijos įkūrėjas-ācārya
Leidimo metai: 1992
Formatas: 12×19 cm, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 115

Kiekis
Paskutinė knyga

     "Kṛṣṇos Sąmonės judėjimas grindžiamas Śrīlos Rūpos Gasvāmī pamokymais. Dauguma Gauīyos, arba Bengalijos, vaiṣṇavų yra Śrī Caitanyos Mahāpabhu pasekėjai. Śrī Caitanya Mahāpabhu turėjo daug pasekėjų, tačiau šeši Vṛindāvanos Gasvāmiai buvo tiesioginiai Jo mokiniai. <..>
     Śrī Rūpa Gosvāmi buvo Gosvāmių vadovas. Śrī Caitanya Mahāpabhu paliko mums aštuonis "Śikṣāṣtakos" posmus, o Rūpa Gosvāmi parašė "Upadeṣāmritą" ("Pamokymų nektarą"), kad mes turėtume kuo vadovautis savo veikloje ir galėtume tapti tyrais vaiṣṇavomis. 
     Atliekant bet kurią dvasinę praktiką, pimutinis reikalavimas yra suvaldyti savo protą ir jausmus. Nevaldant proto ir jausmų, dvasiškai tobulėti neįmanoma. Visas materialus pasaulis yra aistros ir neišmanymo jėgų valdžioje. Laikydamiesi Rūpos Gosvāmi nurodymų, mes turėtume pasiekti sattva-guṇos - dorumo lygį, ir tada mums atsivers tobulėjimo kelias" , - pratarme pradeda knygą jos autorius. 

1 Vienetas
chat Atsiliepimai (0)