KOKS AŠ MAŽAS. ANURADHA DASI (ANDŽELIKA MILYTĖ)

  15,52 €

       Knygelė parengta remiantis Šrymad Bhagavatam, Šrymad Bhagavad Gyta, Šri Čaitanja Čaritamrita, Šri Prem Bhakti Čandrika ir kitais vaišnavų dvasinių mokytojų kūriniais, Šri Guru Tattva Vidžnana, Sadhja Sadhana Tattva Vidžnana.


  Autorė: Anuradha Dasi (Andželika Milytė)
  Leidimo metai: 2020
  Formatas: 30×21 cm, kieti viršeliai
  Puslapių skaičius: 72

  Kiekis

       Per nekasdienį tėčio ir sūnaus pokalbį autorė vaikams perteikia vedinį požiūrį į sielą, Dievą ir dieviškas galias. Nuotaikingas pasakojimas alsuoja bekrašte amžinybe, kuri akimirksniu perkelia į kitą savęs suvokimo ir patyrimo erdvę. Knygelės herojus - mažasis Subalas. Linksmas ir šmaikštus tyrinėtojas nepaliaujamai domisi, žavisi ir gėrisi Dievo kūrinija. Jo pastebėjimai ir klausimai tėčiui - paprasti, tačiau save esme unikalūs ir egzistenciniai. Vienas po kito kaip iš gausybės rago skriejantys vediniais šventraščiais pagrįsti tėčio atsakymai mažąjį Subalą veda link savęs patyrimo amžinybėje.
       Ši knygelė išleista šeimoms, kurios domisi joga, vedine pasaulėžiūra ir nori supažindinti savo vaikus su seniausius laikus siekiančiais vediniais šventraščiais bei juose užrašyta išmintimi.

  2 Knygos
  chat Atsiliepimai (0)