HARĖ KRIŠNA VEGETARINIAI VALGIAI. ADIRADŽA DASA

  9,28 €

       Ši kulinarijos knyga nėra tiesiog 130 indų vegetarinių valgių rinkinys. Ji leidžia pajusti autentišką senovės Indijos atmosferą, kur nepakartojamai tarpusavy persipina išmintis ir grožis. Knygos receptai tokie paprasti, kad dažnas nusistebės, kaip pagal juos pavyksta pasigaminti tokių gardžių valgių. Bet jų paragavus nesunku suprasti, kuo šie tradiciniai Vedų valgiai taip patinka užsukantiems į Harė Krišna judėjimo centrus visame pasaulyje.


  Autorius: Adiradža dasa
  Leidimo metai: 2011
  Formatas: 14×22 cm, kieti viršeliai
  Puslapių skaičius: 271

  Kiekis

       Knyga "Harė Krišna vegetariniai valgiai" - dar vienas žingsnis dvasios ir fizinio kūno tobulėjimo link. Lietuvių kalba labai mažai parašyta knygų, kurios filosofiškai pagrįstų moralinę, fizinę ir ekonominę vegetarinio maisto naudą. Čia negaištama laiko aiškinant maisto sudėtį, kalorijas bei vitaminų ir mineralinių medžiagų reikalingumą, o kreipiamas dėmesys į maisto sudvasinimą, jo palaiminimą. Ritualinis nedidelės pagaminto maisto dalies pateikimas Dievui Krišnai kartojant mantrą, skirtą Jo garbei, be abejonės, suteikia tam maistui papildomus kosminės energijos kiekius, apvalo maistą nuo blogų energijų, apvalo patį žmogų.
       To, kas parašyta, šios knygos bendroje dalyje, nerasite jokioje kitoje lietuviškoje kulinarijos knygoje. Ji gali būti naujo gyvenimo būdo vadovas. 
  "Harė Krišna vegetariniai valgiai" žinių semiasi iš Indijoje jau gilioje senovėje klestėjusios Vedų filosofijos, aiškinusios, jog maistas turi būti ruošiamas kaip auka Dievui, jog žmogus savo meilę Dievui gali išreikšti ne tik maldomis, bet aukodamas jam maistą (iš pratarmės).

  5 Knygos
  chat Atsiliepimai (0)