

„Bhagavadgita“ - tai kūrinys, kuris geriausiai išreiškia Vedų filosofijos idėjas, nes joje glūdi esmingiausios bet kokio pažinimo tiesos. „Gitą“ prieš penkis tūkstančius metų paskelbė ir per jos priesakus palaimino žmoniją Aukščiausiasis Asmuo – Viešpats Krišna. Atsakydamas į Savo amžino palydovo ir brangaus draugo Ardžunos klausimus, Šri Krišna paaiškina, kaip teisingai derinti teoriją ir praktiką (sadhaną), kad siela praregėtų ir atsikratytų nusivylimo, kurį gimdo materiali iliuzinė energija (maja).
Įvairių pakraipų bei religijų intelektualai ir politikai, kuriuos visuomenė laiko giliaminčiais filosofais ir šviesuoliais (panditais), visais laikais aukštai vertino šventraščių perlu laikomą „Bhagavadgitą“. Kas, tikro dvasinio mokytojo padedamas, nuolat stidijuoja „Bhagavadgitą“, tas lengvai suvokia slapčiausius jos pamokymus, ir, įveikęs gimimų ir mirčių vandenyną, pelno tyrą meilę Dievui.
Autorius: Šri Šrimad Bhaktivedanta Narajana Gosvamis Maharadžas
Leidimo metai: 2009
Formatas: 14×22 cm, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 38
Šrila Bhaktivedanta Narajana Gosvamis Maharadžas, dvasiškai susivokęs mokytojas, priklausantis vaišnavų mokinių sekai, yra svarbiausias įšventinančiojo dvasinio mokytojo Šrilos Bhakti Pragjanos Kešavos Gosvamio Maharadžo ir pamokančiojo dvasinio mokytojo Šrilos Bhaktivedantos Svamio Prabhupados mokinys bei pripažintas pasaulyje Krišnos sąmonės skelbėjas.
Šrila Maharadžas puikiai išmano klasikinę indų literatūrą – Vedas, į kurias sudėta giliausia dvasinė ir transcendentinė išmintis. Jis yra išvertęs per trisdešimt šios literatūros šedevrų į hindi kalbą ir parašęs išsamius komenatarus. Į svarbiausias pasaulio kalbas išverstos Šrilos Maharadžos knygos yra neišsenkamas dvasinio įkvėpimo šaltinis visiems nuoširdiems tiesios ieškotojams.
Šrilos Maharadžo įnašas yra plačiai pripažintas visame pasaulyje ir religinių, ir pasaulietiškų lyderių už jo indėlį į tyros meilės sąmonės pamokslavimą ir visuotinę žmonių bendrystę, o taip pat už jo nesavanaudišką tarnystę žmonijai.