JOGOS IŠMINTIS IR PRAKTIKA. SATSANGAI 2. ŠRI GURUDĖV ŠRI PRAKAŠ DŽI

  9,16 €

       Satsangai, arba dvasiniai pašnekesiai – tai žinios apie amžinąsias tiesas, Visatos dėsnius, kurių laikydamasis kiekvienas gali gyventi santarvėje su savimi ir aplinkiniu pasauliu.

  Autorius: Šri Gurudėv Šri Prakaš Dži
  Leidimo metai: 2013
  Formatas: 14×22 cm, kieti viršeliai
  Puslapių skaičius: 155

  Kiekis

       Satsangas – viena iš dvasinio tobulėjimo formų. Tačiau jo išskirtinė ypatybė yra ta, kad perduodamas Žinias Dvasinis Mokytojas jas taip pritaiko dabartiniam laikmečiui, bet kurio žmogaus (ir pirmą kartą atėjusio, ir jau daug metų jo satsangų klausančio) suvokimui, kad pokalbiui pasibaigus kiekvienas jame dalyvavęs gali gautas Žinias iškart taikyti praktiškai.
       Šis satsangų rinkinys yra skirtas klausimams, kurie domina platų skaitytojų ratą: apie žmogaus gyvenimo tikslą, apie dvasinį vystymąsi, apie tai, kaip teisingai organizuoti savo gyvenimą, bendrauti su aplinkiniais, auklėti vaikus; apie tai, kas yra karma ir ar galima ją pakeisti; apie mantrą ir vidinę žmogaus jėgą.
       Dvasinio Mokytojo Šri Prakaš Dži satsangus užrašė ir redagavo jo mokiniai. Tekstuose siekta išlaikyti Mokytojui būdingą kalbą, frazes ir posakius.
       Knygos gale pateikiamas dažniausiai vartojamų terminų žodynėlis.
       Pirmoji mokytojo Šri Gurudėv Šri Prakaš Dži knyga "Satsangai 1. Jogos žinių pagrindai".

  9 Knygos
  chat Atsiliepimai (0)