AJURVEDOS KNYGŲ KOMPLEKTAS. DR. PARTAP CHAUHAN

  33,32 €

       Trys daktaro Partapo knygos viename komplekte! Kviečiame pasivartyti!

  Autorius: Dr. Partap Chauhan
  Leidimo metai: 2013 - 2016
  Formatas: 15x22 cm, kieti viršeliai

  Kiekis

       Dr. Partapas Chauhanas sidabro medaliu baigė ajurvedos studijas Delio universitete (Indija) ir pelnė geriausio ajurvedos gydytojo titulą. Nuo 1992 m. jis skleidžia ajurvedos mokslą pasaulyje. Dr. Chauhanas įsteigė klinikas "Jiva Ayurveda", kur kasmet gydosi tūkstančiai pacientų iš viso pasaulio. 1995 m. jo iniciatyva ėmė veikti pirmasis pasaulyje ajurvedinis tinklapis www.jiva.com. Čia teikiamos nemokamos sveikatos konsultacijos, gyvenimo būdo patarimai, veikia internetiniai kursai. Pagal senąsias ajurvedos tradicijas "Džyvos" farmacininkai sukūrė daugiau kaip 200 autentiškų ajurvedinių sveikatos priežiūros produktų.
       Dr. Chauhanas turi studentų tiek "Džyvoje" (netoli Delio, Indijoje), tiek kitose šalyse. Jo televizijos laidą "Amžina sveikata" žiūri daugiau kaip 10 mln. žiūrovų. Siekdamas įtvirtinti ajurvedą kasdieniame gyvenime, jis sukūrė naujoviškas programas "Ajurvedinė mokykla" ir "Ajurvedinė bendrovė".     
       Pasak dr. Chauhano, pirmasis žingsnis siekiant, kad ajurveda įsitvirtintų gyvenime, yra savižina. "Ajurveda parodo kelią į visišką sveikatą, laimę ir ramybę, o tai galima pasiekti per natūralią pusiausvyrą ir darną."

  3 Knygos
  chat Atsiliepimai (0)