ASTROLOGIJA 2X2. PATS SAU ASTROLOGAS. 1 DALIS. SIMONA BANĖ, TAMAL VARAN

  36,19 €

       Ši knyga atveria senovės Rytų Jyotish astrologijos paslaptis ir leidžia žmogui pažinti visatą ir planetų įtaką. Ji apima pagrindinius faktorius astrologijos moksle, kurie leidžia sudaryti asmeninį gimimo horoskopą tiek sau, tiek kitiems. Knygoje yra daug praktinių pavyzdžių, todėl tai yra teorinis ir praktinis vedlys į astrologijos mokslą.
       Tikroji astrologijos mokslo paskirtis yra padėti žmogui pažinti save ir suprasti savo gyvenimo tikslus, siekius, savybes, santykių problematiką bei profesines galimybes. Astrologija – tai kelias į savo sielą.

  Autoriai: Simona Banė, Tamal Varan
  Leidimo metai: 2021
  Formatas: 15×22 cm, kieti viršeliai
  Puslapių skaičius: 272

  Kiekis

       Astrologija – tai didis mokslas, kurio tikrasis potencialas deja šiai dienai yra labai paslėptas ir mažai kam prieinamas.
  Astrologija anaiptol nėra tai, ką rodo per televizorių, tai yra tiesiog pigi populistika, kaip ir dauguma dalykų šiai dienai, kurie labiau yra tapę plataus vartojimo preke, o ne per amžių amžius patvirtinta tradicija.
       Kali Jugos (degradacijos amžiuje), išminčiumi bus tas, kuris dėvės šventąją virvelę, o žmogaus dvasinė prigimtis bus sprendžiama pagal išorinius simbolius. Šventa vieta bus laikoma ne daugiau kaip vandens rezervuaru, o grožis priklausys nuo šukuosenos stiliaus. Gyvenimo tikslu taps pilvo prikimšimas.
       Įžūlumas bus laikomas teisiu. Sugebantis išlaikyti šeimą, bus laikomas žinovu, o religijos principų bus laikomasi tik dėl reputacijos.
  Ir daugybė kitų pranašysčių parašytų Vedų šventraštyje Šrimad Bhagavatam aiškiai atspindi šiuolaikinės visuomenės prioritetus.
  Dėl šios priežasties dvasiniai dalykai ir tikrosios žinios yra paslėptos ir mažai kam prieinamos, tame tarpe ir Vedų astrologijos mokslas, kuris plačiau yra išlikęs Indijoje, nors apskritai Vedų mokslas nėra niekaip susijęs su Indija, tiesiog ten labiausiai išlikęs, todėl klaidinga manyti, kad tai Indiškoji tradicija.
       Tačiau geras dalykas yra tas, kad jau visame pasaulyje galime matyti įvairiausiomis filosofijomis besidominčių žmonių ir tai tik parodo, kad žmogaus interesų laukas niekaip nėra apibrėžtas jo gimimo vietos, krikšto, tėvų ir senelių tradicijos ar apskritai įvairiausių įtakų. Šiai dienai žmogus yra laisvas rinktis tai, kas jam įdomu ir plėsti pasaulėžiūrą pagal savo norus ir vertybes.

  (Ištrauka iš interviu su knygos autore internetiniam puslapiui www.anomalija.lt)

  9 Knygos
  chat Atsiliepimai (0)