PAKYLĖK SAVE, PAKEISK PASAULĮ. TAVO TOBULĖJIMAS YRA DOVANA. MAHATMA DAS

  13,10 €

  Autorius: Mahatma Das
  Leidimo metai: 2022
  Formatas: 12×17 cm, minkšti viršeliai
  Puslapių skaičius: 184

  Kiekis

  Apie autorių

       Mahatma Das paveikė dešimčių tūkstančių žmonių gyvenimą daugiau nei trisdešimtyje šalių. Beveik penkis dešimtmečius jis padėjo žmonėms spręsti asmeninius ir dvasinius iššūkius remdamasis senovės dvasinės išminties ir modernios psichologijos studijų ir praktine patirtimi. Jo dvasinių žinių pristatymai kartu su psichologija, vakarietiška filosofija ir praktika bei praktinėmis gyveniškomis įžvalgomis yra tokie paprasti, kad lengva jų nepastebėti.
       Mahatma Das yra pasisakęs tokiose kompanijose kaip „Google“, „Cisco“, „Intel“ ir „Volvo“; daugybėje pelno nesiekiančių ir dvasinių organizacijų, kalbėjęs įvairioms auditorijoms visame pasaulyje. Autoriaus išmintis ir žmogaus prigimties įžvalgos pritraukė įmonių vadovų, geriausiai parduodamų autorių ir verslininkų dėmesį ir pelnė jo pagarbą. Jo darbai skatina mąstyti ir keistis.
       Su šiurpulį keliančiu gebėjimu parodyti, kas mus stabdo, Mahatma Das padeda naujai mąstyti, giliau suvokti prasmę bei tikslą ir įtvirtinti savo vidinę laimę. Jo dėka savivokos projektas vyksta paprastai, lengvai ir palaingai.

  10 Knygos
  chat Atsiliepimai (0)