PAKYLĖK SAVE, PAKEISK PASAULĮ. TAVO TOBULĖJIMAS YRA DOVANA. MAHATMA DAS

13,14 €

Ištrauka iš įvado

     Man prireikė 47 metų šiaip knygai parašyti. Leiskite, paaiškinsiu kodėl.
     Sakoma, kad žinios – jėga. Taip nėra. Žinios tėra informacija. Jos tampa jėga jas apmąsčius, suvokus ir pritaikius. Tai vadinama išmintimi. Ir būtent išmintis mus keičia.
     Tačiau reikia laiko, kad išmintis subręstų.
     Tai, kuo dalijuosi knygoje „Pakylėk save, pakeisk pasaulį“, mano protui buvo žinoma jau seniai, tačiau prireikė beveik pusė amžiaus, kad tikrai būtų aišku mano širdžiai. Sakoma, kad kelionė iš proto į širdį yra ilgiausias kelias visatoje, ir ši knyga yra šios ilgos kelionės rezultatas. Aš parašiau ją vildamasis padaryti tavo kelionę daug trumpesnę, o gyvenimą – daug ilgesnį.
     „Pakylėk save, pakeisk pasaulį“visų pirma yra Rytų dvasinių mokymų ir praktikų, kurias aš taikiau savo kasdieniame gyvenime nuo 19 metų, ir įvairių Vakarų dvasinių tradicijų bei modernios psichologijos disciplinos studijų išminties palikimas. „Pakylėk save“ atsirado – ir atgijo dėl įžvalgų, kurias brandinau taikydamas šiuos mokymus kiekvienam iššūkiui bei kiekvienoje savo gyvenimo srityje ir dalydamasis suvokimu, įžvalgomis bei praktiniais patarimais su tūkstančiais žmonių. Džiaugiuosi pagaliau galėdamas šiuo sunokusiu vaisiu pasidalinti su jumis.
     Viliuosi, kad jo saldumas padės jums priartėti prie savo tobulumo, jėgos ir dvasios, padės jums suvokti aukštesnę savo prigimtį ir pažadins aukštesnį sąmonės lygį, nei kada manėte galįs pasiekti.


Autorius: Mahatma Das
Leidimo metai: 2022
Formatas: 12×17 cm, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 184

Kiekis

Apie autorių

     Mahatma Das paveikė dešimčių tūkstančių žmonių gyvenimą daugiau nei trisdešimtyje šalių. Beveik penkis dešimtmečius jis padėjo žmonėms spręsti asmeninius ir dvasinius iššūkius remdamasis senovės dvasinės išminties ir modernios psichologijos studijų ir praktine patirtimi. Jo dvasinių žinių pristatymai kartu su psichologija, vakarietiška filosofija ir praktika bei praktinėmis gyveniškomis įžvalgomis yra tokie paprasti, kad lengva jų nepastebėti.
     Mahatma Das yra pasisakęs tokiose kompanijose kaip „Google“, „Cisco“, „Intel“ ir „Volvo“; daugybėje pelno nesiekiančių ir dvasinių organizacijų, kalbėjęs įvairioms auditorijoms visame pasaulyje. Autoriaus išmintis ir žmogaus prigimties įžvalgos pritraukė įmonių vadovų, geriausiai parduodamų autorių ir verslininkų dėmesį ir pelnė jo pagarbą. Jo darbai skatina mąstyti ir keistis.
     Su šiurpulį keliančiu gebėjimu parodyti, kas mus stabdo, Mahatma Das padeda naujai mąstyti, giliau suvokti prasmę bei tikslą ir įtvirtinti savo vidinę laimę. Jo dėka savivokos projektas vyksta paprastai, lengvai ir palaingai.

4 Knygos
chat Atsiliepimai (0)