PENKIASDEŠIMT ĮKVEPIANČIŲ IR PAMOKANČIŲ ISTORIJŲ VISAM GYVENIMUI, EGIDIJUS GUBINAS

10,59 €

     Šios penkiasdešimt įkvepiančių ir pamokančių istorijų visam gyvenimui, kuriomis noriu su jumis pasidalinti šioje knygoje, palietė mano širdį ir ne kartą privertė nubraukti ašarą. Rinkau šias istorijas iš įvairių mane įkvepiančių paskaitų, pasakojimų, o kai kurias kūriau pagal įvairius išgirstus ar išgyventus gyvenimo įvykius. 2020–2021 m. karantino metu dalimi šių istorijų dalinausi savo „Facebook“ kanale ir kituose socialiniuose tinkluose norėdamas įkvėpti kitus. Vaizdo įrašai iš viso sulaukė virš 1,5 milijono peržiūrų, virš 35 tūkst. patiktukų ir daugybę gražių atsiliepimų. Visa tai paskatino mane išleisti pamokančių istorijų visam gyvenimui knygą.


Autorius: Egidijus Gubinas
Leidimo metai: 2022
Formatas: 15x21 cm, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 84

Kiekis

     Gyvenime dažnai apie kažką mes turime savo nuomonę, tačiau išgirdę pamokančią istoriją galime labiau ją apsvarstyti ir iškelti sau klausimus: ar tai, ką darau, kaip mąstau, kaip elgiuosi ir gyvenu, veda mane kaip žmogų į priekį ar atgal? 
     Ar aš tobulėju ir gyvenu prasmingą gyvenimą? Knygoje „Penkiasdešimt pamokančių ir įkvepiančių istorijų visam gyvenimui“ stengiuosi dalintis tomis vertybėmis, kurios padeda išlikti pozityviam, nuoširdžiam, suteikia išminties, motyvacijos, įkvepia niekada nenuleisti rankų susidūrus su gyvenimo išbandymais ir skatina nepasiduoti.
     Tikiuosi, kad jūs jas perskaitę rasite įkvėpimą gyvenimui. Būkite laimingi!


     Egidijus Gubinas

10 Knygos
chat Atsiliepimai (0)