KELIONĖ VIDUN. BHAKTI KELIO PATIRTYS IR ATRADIMAI. ŠIUOLAIKIŠKAS SENOSIOS JOGŲ IŠMINTIES VADOVĖLIS. RADHANATHA SVAMIS

11,10 €

     „Kalbėk tai, ką patyrei, o ne tai, ką perskaitei ar išgirdai,“ - kažkada vienas dvasios bičiulis padovanojo man šiuos žodžius ir jais iki šiol bandau remtis, o ypač sutikęs išminčių, bylojantį dvasios tiesas. Ar jis patirties išminčius, ar citatų „išminčius“? Ši knyga gimusi pirmuoju būdu – tai autoriaus ilgai kauptos prasmių patirties kelias. Sielos nuotykių kelias ir atsitvėrimų – tarsi paprastas, bet toks sudėtingas.

Vytautas V. Landsbergis, poetas, publicistas, rašytojas, teatro ir kino režisierius

     Kokių tik galiu nepatiriame mano sporto šakoje, bet ta galia, kurią jaučiu būdamas šalia Radhanatha Svamio, klausydamasis jo ar skaitydamas jo knygas, visiškai neįprasta, ji taip keri ir žavi.

Žydrūnas Savickas, galiūnas, daugkartinis pasaulio čempionas


Autorius: Radhanatha Svamis
Leidimo metai: 2022
Formatas: 21x15, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 292

Kiekis

     Viliuosi, ši knyga nuties jums tiltą į visuotinį bhakti mokymą, iki mūsų dienų praktikuojamą jau tūkstantmečius. Gilesnes įžvalgas turėtų skatinti ne tik amžinoji mokytų guru, šventų žmonių ir šventų raštų išmintis, bet ir šiuolaikinės istorijos bei mano paties gyvenimo nuotykiai.
     „Kelionė vidun“ - tai kvietimas nuotykiui. Žingsniui per slenkstį iš sektantiško dvasingumo, iš kasdienio išsiblaškymo, monotonijos bei rutinos. Kviečiu jus atsiliepti į giliausią širdies šauksmą, atrasti savo tikrojo „aš“ grožį ir įvertinti kas akmirką gyvenimo mums siunčiamus stebuklus.

12 Knygos
chat Atsiliepimai (0)