NITJA-DHARMA. MŪSŲ AMŽINOJI PRIGIMTIS. ŠRI ŠRIMAD BHAKTIVEDANTA NARAJANA GOSVAMIS MAHARADŽAS

  10,19 €

  Pratarmė

       1964 metų sausio 30 dieną Gaudija Sangai priklausančios Šri Indraprastha Gaudija Mathos atidarymą Delyje savo apsilankymu pagerbė daug iškilių dvasinių mokytojų, tarp jų – misionieriškos Krišnos sąmonės veiklos pionierius visame pasaulyje Šrila Bhaktivedanta Svamis Maharadžas (Šrila Prabhupada), Gaudija Sangos steigėjas Šrila Bhakti Saranga Gosvamis Maharadžas, taip pat Šrila Saurabha Bhaktisara Maharadžas. Šie iškilūs asmenys, mylintys Šrilos Bhaktivedantos Narajanos Gosvamio Maharadžo dvasios dėdės, pakvietė Šri Narajaną Gosvamį tarti žodį atidaryme. Narajana Gosvamis Maharadžas pasakė kalbą, kuri išliks aktuali visais laikais. Toliau pateikiamame šios kalbos tekste jis labai glaustai ir kartu moksliškai paaiškina amžinąją sielos prigimtį bei funkcinį jos vaidmenį, laikiną ir įgytą prigimtį, aukščiausią gyvosios būtybės gyvenimo tikslą ir metodą, leidžiantį tą tikslą pasiekti. Remdamasis citatomis iš Vedų ir „Šrimad Bhagavatam“ - kūrinių, kurie yra laikomi iškiliausiais senovės Indijos šventaisias tekstais, jis pateikia šių tekstų kvintesenciją visų žmonių labui.
       Paskaitą kalbėtojas skaitė hindi kalba ir pirmąsyk šia kalba ji buvo paskelbta žurnale „Šri Bhagavat-patrika“ (1969 m., 9 leidimo metų, 9 numeryje) „Nitja-dharmos“ pavadinimu. Vėliau ji išversta į anglų kalbą ir išspausdinta žurnale „Rays of The Harmonist“ (12 numeris, Gaura-purnima, 2003 m.). Šį straipsnį kruopščiai peržiūrėjome ir pritaikėme, kad jis būtų lengviau skaitomas ir suprantamas su sanskrito terminija ir kanoninio vaišnavizmo doktrinomis nesusipažinusiam skaitytojui.
       Leidėjai labai tikisi, kad ši knygelė suteiks įkvėpimą nuoširdiems absoliučios tiesos ieškotojams.   

                                                               

  Leidėjai


  Autorius: Šri Šrimad Bhaktivedanta Narajana Gosvamis Maharadžas
  Leidimo metai: 2020
  Formatas: 12×17 cm, minkšti viršeliai
  Puslapių skaičius: 22

  Kiekis

       Šri Šrimad Bhaktivedanta Narajana Gosvamis Maharadžas atėjo į šį pasaulį 1921 m. prie šventosios Gangos krantų, Bihare (Indijoje).
       1947 m. jis atsižadėjo pasaulio ir visiškai pasišventė tarnystei savo guru Šri Šrimad Bhakti Pragjanos Kešavos Gosvamio Maharadžo lotoso pėdoms, tapo vienu iš svarbiausių jo mokinių.

  10 Knygos
  chat Atsiliepimai (0)