21 BŪDAS KAIP VISADA VAIKŠČIOTI SU STAČIU. PRIGIMTINIS LYČIŲ TEISINGUMAS. DŽAGADANANDA XXI

25,90 €

     Tai vieno vienuolio dramatiška gyvenimo istorija. Istorijos eigoje herojus pragyveno dvilypį gyvenimą. Pirmą gyvenimo etapą jis paskyrė verslui, malonumams ir moterims, o antrajame etape drastiškai iškeitė prabangų gyvenimą, turtus ir malonumus , daugumos išsvajotąją Ameriką ir išvyko gyventi į vienuolyną Himalajų kalnuose Indijoje. Tai kupina jausmų ir emocijų knyga, kurioje atsiskleidžia didžiausios žmonijos paslaptys ir išgyvenimai bei seksualinės energijos galios jėga ir stiprybė bei jos panaudojimas.

Autorius: Džagadananda XXI
Leidimo metai: 2022
Formatas: 15×21 cm, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 182

Kiekis

    Ši knyga skirta ir vyrams, ir moterims, besidomintiems prigimtine lyčių tematika ir Visatos dėsniais. Nors pati siela yra belytė, tačiau šis faktas neturi nieko bendro su prigimtine lytimi.
     Jeigu jūs gimėte su atitinkamais organais, tai reiškia, kad jūsų rolė šiame gyvenime yra tokia ir ne kitokia.
Šiuolaikiniai lyčių nuokrypiai, išreiškimas savęs ne pagal prigimtį yra įtakoti natūralios evoliucinės eigos, tačiau tai nereiškia, kad mes turime priimti tai kaip normą. Tai yra nukrypimas nuo gamtos dėsnių, asmenybės pažeidimas, liga, kaip ir bet kuri kita psichologinė liga (nerimo sutrikimas, fobijos, asmenybės sutrikimas ir t.t.)
     Falo simbolika – tai vyriškos energijos simbolika ir nepaneigiamas faktas, kad tiek vyriška, tiek moteriška energijos jau labai mažai atitinka prigimtines dieviškąsias duotybes ir galimybes.
     Valia, intelektas ir vidinis žinojimas – tai tie įrankiai, kurie padeda atsilaikyti prieš Žemėje egzistuojančią vadinamąją Adharma (ėjimą prieš natūralius gamtos dėsnius, Kūrėją ir gamtos įstatymus bei savųjų įvedinėjimas.

4 Knygos
chat Atsiliepimai (0)