BHAGAVAD-GĪTOS ESENCIJA. ŚRĪ ŚRĪMAD BHAKTIVEDĀNTA NĀRĀYAṆA MAHĀRĀJA

14,18 €

     Šventraščiuose aprašyta daug šventų vietų, tačiau visoje Visatoje nėra tokios, kuri prilygtų Vrindavanai (Vrindāvana). Tai supras tik tas, kuris suvokia Vrindavanos šlovę, ypač jeigu įgijo Vrindavanos malonę. Čia Šri Krišna (Šri Krišna) ir jo amžinieji palydovai žaidė nuostabius ir nepakartojamus žaidimus. Dvasinio gyvenimo tobulumas – nuolat prisiminti šiuos žaidimus, kol galiausiai mes visiškai panirsime į amžinųjų Krišnos palydovų tarnavimo būseną, į jų tarpusavio santykius su Juo.
     „Šrimad Bhagavatam“ (Śrīmad Bhāgavatam), aukščiausioji transcendentinė literatūra, parašo ir paaiškina šiuos žaidimus bei būseną. Tačiau norėdami suvokti „Šrimad Bhagavatam“, visų pirma turėtume suprasti „Bhagavadgytos“ (Bhagavad-gītā) nurodymus. Šios instrukcijos – tarsi pamatas, ant kurio pastatyti dvylikos aukštų (dvylikos giesmių) „Šrimad Bhagavatam“ rūmai. Kol neturėsime tokio „Bhagavadgytos“ nurodymų pamato, tegalėsime tik materialistiškai suprasti „Šrimad Bhagavatam“ ir visas pastatas paprasčiausiai sugrius. Tuomet ypač sunku bus perprasti paslaptingiausius pasakojimus, iš kurių sudaryta Dešimtoji giesmė.


Autorius: Śrī Śrīmad Bhaktivedānta Nārāyaṇa Mahārāja
Leidimo metai: 2002
Formatas: 15×21 cm, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 28

Kiekis

     “Bhagavadgyta“ - pradinė knyga, ir mes privalome „Gytai“ reikšti visapusišką pagarbą. Jos nurodymai turi būti tas pamatas, ant kurio statysime bhakti rūmą, kuriame su didžiule meile atliksime pudža Šri Radhai ir Krišnai. Tokia yra „Bhagavadgytos“ esencija.

1 Vienetas
chat Atsiliepimai (0)