CHARAKTERIS IR SĖKMĖ. OLEG TORSUNOV

13,12 €

     Skaitytojų dėmesiui siūlome Olego Torsunovo – psichologo ir gydytojo, ajurvedos specialisto, Vedų psichologijos, astrologijos, fitoterapijos, litoterapijos, Bombėjaus ajurvedos universiteto „Vedų sveikata“ dėstytojo – knygą.


Autorius: Oleg Torsunov
Leidimo metai: 2017
Formatas: 22×15 cm, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 319

Kiekis

     Knyga „Charakteris ir sėkmė“ padės naujai pažvelgti į darbo su savimi principus, išsamiau pažinti žmogaus asmenybės prigimtį, suprasti asmenybių konfliktų priežastis, supažindins su veiksmingais savęs tobulinimo būdais, sukurtais autoriaus atsižvelgiant į vedų – seniausio pasaulyje žinių apie žmogų, jo paskirtį ir likimą šaltinio – filosofines koncepcijas ir ezoterinę praktiką.
     Ši knyga yra antrasis daktaro O. Torsunovo viešų paskaitų rinkinys. Jo pagrindą sudaro seniausios ezoterikos žinios, užrašytos Vedose maždaug prieš 5000 metų. Jos ne tik išsaugo savo pirmapradį aktualumą - šiandien, kai šiuolaikiniame pasaulyje prarandamos moralinės ir dorovinės vertybės, šios žinios įgauna ypatingą reikšmę. Knygą sudaro seminaro „Charakterio jėga – jūsų sėkmės pamatas“, kurį Torsunovas vedė Kijeve, medžiaga. Į šį rinkinį iš 26 perskaitytų seminare paskaitų sudėtos aštuonios. Susipažindamas su rinkinio turiniu, skaitytojas atras vidinę dorovės dėsnių, išdėstytų Vedose - seniausiame žinių šaltinyje, prasmę, gebės aiškiau suvokti žmogaus asmenybės prigimtį, įsigilinti į problemas, susijusias su asmenybių santykiais, taip pat, laikydamasis praktinių autoriaus patarimų, išmoks veiksmingų savęs tobulinimo būdų. 
     Pagrindinės temos, nagrinėjamos O. Torsunovo seminaruose: sveiko gyvenimo būdas, dienos režimo ir tinkamos mitybos (produktų derinimas, tinkamas parinkimas ir paruošimas) reikšmė, žmonių santykių įtaka sveikatai, šeimos santykių psichologija, tinkamas vaikų auklėjimas, Vedų kultūra ir medicina, astrologija ir kita.

6 Knygos
chat Atsiliepimai (0)