PRABHUPADA. JIS PASTATĖ NAMUS, KURIUOSE GALI GYVENTI VISAS PASAULIS. SATSVARUPA DASA GOSVAMIS

  11,25 €

       Ši knyga pasakoja istoriją apie nepaprastą asmenybę ir nepaprastus jos laimėjimus. Ta asmenybė — A. Č. Bhaktivedanta Svamis Prabhupada: filosofas, mokslininkas, religinis vadovas, šventasis. Didžiausias jo laimėjimas yra revoliucinis amžinosios dvasinės Indijos kultūros perkėlimas į dvidešimtojo amžiaus Ameriką.


  Autorius: Satsvarupa Dasa Gosvamis
  Leidimo metai: 2019
  Formatas: 22x14 cm, kieti viršeliai
  Puslapių skaičius: 332

  Kiekis

  Mokslininkai apie Šrilą Prabhupadą
       "Šrilos Prabhupados gyvenimas - akivaizdžiausias įrodymas, kad tiesos skelbėjas gali išlikti vitališka, savita asmenybe ir net, nebijau to žodžio, - savotikšku "originalu"... Saulaukęs, dažno iš mūsų supratimu, garbingo amžiaus, kai daugelis žmonių ilsisi ant laurų, jis pasišovė įvykdyti savo dvasinio mokytojo priesaiką ir išsirengė į sunkią ir varginančią kelionę jūra, į Ameriką. Žinoma, Šrila Prabhupada tėra vienas iš daugelio tūkstančių dvasinių mokytojų. Bet jis vienas toks iš tūkstančių, o gal ir milijonų."
  Harvey Cox, Harvardo universiteto teologijos profesorius.
       "Ne taip dažnai į rankas pakliūva toks asmeniškas ir išsamus biografinis veikalas, pasakojantis apie dvasinį mokytoją, kuris davė pradžią naujam dvasiniam sąjūdžiui, ir, ko gero, dar nė vienas autorius, rašydamas biografiją, neturėjo tiek daug amžininkų pateiktos faktologinės medžiagos. Mes, religijos istorijos tyrinėtojai, dar ilgus šimtmečius eksploatuosime šią turtingą aukso gyslą."
  dr. Thomas J. Hopkins, Franklino ir Maršalo koledžo Religijos studijų katedros vedėjas (Lankasteris, Pensilvanija).
       „Skaitant jo gyvenimo istoriją, skaitytoją priblokš Šrilos Prabhupados savybės: valios jėga, neapsimestinis nuolankumas ir gilus dvasingumas... Šrilos Prabhupados gyvenimas, kaip matyti iš šios knygos puslapių, įkūnijo jo paties puoselėjamą idealą, idealą, kurio turėtų siekti žmogus. Visuotinės veidmainystės ir cinizmo amžiuje jo gyvenimas yra retas ir taip reikalingas mums pavyzdys." dr. J. Stilson Judah, profesorius emeritas, Ramiojo vandenyno religijotyros instituto religijos istorijos dėstytojas.

  9 Knygos
  chat Atsiliepimai (0)