DIEVO ŽINIA. A. C. BHAKTIVEDANTA SVAMIS PRABHUPĀDA

6,17 €

     Kai žmogus - iškiliausia iš visų sutverų būtybių - pasiekia visaverčio sąmoningumo lygmenį, jis liaujasi galvori tik apie save ar jį supantį pasaulį ir siekia Absoliučios Tiesos pažinimo. Absoliuti Tiesa valdo žmogų ir visą kūriniją. Ją suvokęs transcendentalistas žino, kaip nukreipti savo veiklą teisinga linkme. Šis veiklos reguliavimo procesas vadinamas religija.

Autorius: Jo Dieviškoji Kilnybė A. C. Bhaktivedanta Svamis Prabhupāda. Tarptautinės Kṛṣṇos Sąmonės bendrijos įkūrėjas-ācārya
Leidimo metai: 2015
Formatas: 13×19 cm, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 54

Kiekis

     "Šiuo metu mums labiausiai rūpi du dalykai: visų pirma - mes patys, o antra - vieta, kurioje gyvename. Kitaip tariant, mus domina du objektai: tai, kas susiję su mūsų vadinamaisiais grubiuoju ir subtiliuoju kūnais, o taip pat mus supančio pasaulio įvairovė. Tačiau transcendentalistams, iškilesniems už mus, rūpi ne tik jų pačių kūnas, protas bei aplinka, bet ir visa tai pranokstančios transcendentinės tiesos. Jie ypač domisi Absoliučia Tiesa, o santykinėms tiesoms skiria kur kas mažiau dėmesio.
     Šie transcedentalistai (paprastai vadinami šventaisiais, filosofais, reformatoriais, Dievo pasiuntiniais ir t.t.) įvairiais laikais pasirodo skitingose pasaulio vietovėse. Jie atlieka transcendentinę tarnystę Absoliučiai Tiesai ir žmonijai - skleidžia transcendentinio pasaulio žinią. Pasak jų, žmonėms turi rūpėti aukštesni dalykai nei primityviems gyvūnams, kaip antai katėms ir šunims, kurie taip pat visų pirma rūpinasi savimi ir aplinkiniu pasauliu. Tik žmonės pajėgūs suprasti išaukštintas tiesas, kurios neprieinamos kitų gyvybės rūšių atstovams. Todėl žmogus yra laikomas iškiliausiu iš visų tvarinių. Privalome suvokti šios išaukštintos padėties privalumus", - teigia knygelės autorius.

10 Knygos
chat Atsiliepimai (0)