GAMTOS DĖSNIAI: NEKLYSTANTIS TEISINGUMAS. A. C. BHAKTIVEDANTA SVAMIS PRABHUPĀDA

6,54 €

Kiekvienas veiksmas turi tolygų ir priešingą atoveiksmį
     Kodėl vienas žmogus turtingas, o kitas - vargšas? Kodėl vienas išnaudoja kitus, o kiti yra išnaudojami? Kodėl vienas tampa auka, o kitas jį skriaudžia? Knygelėje „Gamtos dėsniai: neklystantis teisingumas“ pasakojama, kas ir kodėl visa tai lemia. Čia nagrinėjamos senos kaip pasaulis paslaptys apie karmą ir reinkarnaciją, laisvą valią ir likimą, nušvitimą ir išsivadavimą. Maža to, iš šios knygelės sužinosime, kaip praktikuoti jogą, meditaciją ir taip išsivaduoti iš karmos pančių bei pasiekti visišką laisvę, laimę ir dvasinį tobulumą.

AutoriusJo Dieviškoji Kilnybė A. C. Bhaktivedanta Svamis Prabhupāda Tarpautinės Kṛṣṇos Sąmonės bendrijos įkūrėjas-ācārya
Leidimo metai: 2017
Formatas: 13×19 cm, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 90

Kiekis

     "Žmogus didžiuojasi esąs protinga būtybė, tuo pranašesnė už gyvūnus. Tačiau akivaizdu, kad bandydamas pasitelkti intelektą tam, kad išnarpliotų gamtos paslaptis ir panaudotų jas savo gerovei, jis vis giliau ir giliau skęsta nevaldomų problemų liūne. Vidinio degimo variklis pagreitino žmogaus keliones ir gyvenimą, bet sukėlė troškų oro užterštumą, šiltnamio efektą ir pavojingą priklausomybę nuo naftos. Pažaboto atomo galios sukūrė pigią energiją, tačiau turi pragaištingas pasekmes: masinio naikinimo ginklai, Černobylis, auganti radioaktyviųjų atliekų banga. Modernus žemės ūkis gausiai aprūpina prekybos centrus stulbinančia maisto produktų įvairove, tačiau jis prisidėjo prie šeimos ūkių nykimo, vertingo dirvožemio irimo, gruntinio vandens taršos ir daugelio panašių bėdų.
     Akivaizdu, kad bandydami panaudoti gamtos dėsnius savo tikslams mes kažką pražiopsojome. Kas tas "kažkas"? Iš "Išopanišados" (svarbiausios iš Upanišadų, senovės Indijos išminties knygų) pirmos mantros sužinome: "Viskas šioje visatoje priklauso Viešpačiui ir yra Jo valioje. Todėl žmogus turi imti tik būtiniausius dalykus, kurie skirti jam kaip jo dalis, ir nesikėsinti į kitką, gerai žinodamas, kam viskas priklauso.""

7 Knygos
chat Atsiliepimai (0)