DHARMA. TRANSCENDENCIJOS KELIAS. A. C. BHAKTIVEDANTA SVAMIS PRABHUPĀDA

6,17 €

     Šios knygos autorius yra pasaulio religijos žinovų ir dvasinių lyderių žymiausiu naujausių laikų Indijos kultūros tradicijų ir filosofijos mokytoju pripažįstamas Jo Dieviškoji Kilnybė A. C. Bhaktivedanta Svamis Prabhupāda.  Ši knyga atsako į svarbiausius klausimus, kuriuos visais laikais kėlė mąstantys žmonės: „Kas esu? Kokie mano svarbiausi poreikiai? Kaip galiu juos patenkinti?“

Autorius: Jo Dieviškoji Kilnybė A. C. Bhaktivedanta Svamis Prabhupāda
Leidimo metai: 2011
Formatas: 13×19 cm, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 122

Kiekis

     "Nemažai sanskrito žodžių yra įėję į mūsų kasdieninę vartoseną. Pavyzdžiui, niekam nereikia vartyti žodyno, kad suprastų, kas yra žiniasklaidos guru, politikos panditas ar bloga karma.
Vienas tokių mūsų bendrinėje kalboje įsitvirtinusių žodžių yra dharma. <...>
Bet kas iš tikrųjų yra dharma? Senovės Indijos išminčių mokymuose atrandame dvi pagrindines šio žodžio reikšmes: prigimtinė savybė ir pareiga.
     <...>
     Knyga "Dharma: transcendencijos kelias" suteiks įžvalgų ir įkvėpimo, kurių mums visiems labai reikia." Iš knygos įvado.
     Gyvenime nėra nieko svarbiau už savo dharmos supratimą. Todėl ši knyga yra didžiulę išliekamąją vertę turintis rašytinis orientyras, skirtas į dvidešimt pirmąjį naujų iššūkių ir galimybių amžių įžengiančiai žmonijai", - rašo autorius.
     Śrīla Prabhupāda rašo: „Kūnas ir protas - tai pertekliniai išoriniai amžinos sielos dangalai. Tenkinami turi būti amžinos sielos poreikiai.  Amžinos sielos poreikis - ištrūkti iš ankšto materijos narvo ir tokiu būdu įgyvendinti savo norą džiaugtis visiška laisve. Siela nori išsiveržti pro akliną didžiosios visatos luobą ir išvysti netemdomą šviesą ir dvasią.“ Skaitykite šią knygą ir sužinosite, kas yra netemdoma šviesa ir dvasia ir kaip jas pamatyti savo akimis.

10 Knygos
chat Atsiliepimai (0)