AKISTATA SU MIRTIMI. A. C. BHAKTIVEDANTA SVAMIS PRABHUPADA

  7,90 €

       Karmos dėsnis sako, kad žmogus atsakingas už savo veiksmu. Mirtis - tai lemtingas momentas, kai pagal šį dėsnį veikiančios nematomos jėgos, mums nežinant, nusprendžia tolesnį mūsų likimą.
       Šiandien, kai sielos persikūnijimo idėjos susilaukia vis didesnio atgarsio ne tik tarp žmonių, jų žodžiais, patyrusių pomirtinių ar priemirčio gyvenimą, bet ir plačiuose visuomenės sluoksniuose, "Akistata su mirtimi" suteiks informacijos, kuri tampa žmogui tiesiog gyvybiškai reikalinga.
       Čia pasakojama nepaprasta istorija apie vieno žmogaus likimą, paimta iš senovės Rytų išminties knygos "Śrimad-Bhāgavatam", parodo, kaip meditacijos ir bhakti-yogos priemonėmis galima įveikti materializmo barjerą, ir išlaikius mirties egzaminą, pasiekti dvasios tobulumą.

  Autorius: Jo Dieviškoji Kilnybė A. C. Bhaktivedanta Swami Prabhupāda. Tarptautinės Kṛṣṇos Sąmonės bendrijos įkūrėjas-ācārya
  Leidimo metai: 1998
  Formatas: 13×19 cm, minkšti viršeliai
  Puslapių skaičius: 192

  Kiekis
  Laukiame papildymo


       "Gulėdamas mirties patale, Adžamila su siaubu žvelgė į tris nuožmias žmogystas, atėjusias išplėšti jo iš mirštančio kūno ir pasiimt į mirties dievo Jamaradžos buveinę, kur baudžiami nusidėjėliai. 
  Tačiau stebuklingu būdu jis išvengė baisaus likimo. Kaip tai atsitiko, jūs patirsite iš šios knygos puslapių. <...>
       Istoriją apie Adžamilą ir jo akistatą su mirtimi prieš kelis tūkstantmečius Indijoje savo mokiniui karaliui Parikšitui papasakojo didysis dvasinis mokytojas Šukadeva Gosvamis.'' Leidėjai 

  chat Atsiliepimai (0)