ŚRĪ ĪŚOPANIṢADA. A. C. BHAKTIVEDANTA SVAMIS PRABHUPĀDA

  6,15 €

       Karai, badas, tautinė nesantaika ir ekonominė krizė – „Śrī Īśopaniṣada“ teigia, kad visas šias problemas sąlygoja visuomenės vadovų nenoras pripažinti egzistuojant Aukščiausiąją Asmenybę, kuri yra visa ko savininkas ir būties valdovas.
       Parašyta prieš tūkstančius metų senąja sanskrito kalba, „Śrī Īśopaniṣada“ padeda pažinti aukščiausiąjį protą, kuris valdo visatą. Be šių žinių žmonija negalės išeiti iš aklavietės, į kurią ją įstūmė lyderiai materialistai.

  Autorius: Jo Dieviškoji Kilnybė A. C. Bhaktivedanta Svamis Prabhupāda. Tarptautinės Kṛṣṇos Sąmonės bendrijos įkūrėjas-ācārya
  Leidimo metai: 2013
  Formatas: 13×19 cm, minkšti viršeliai
  Puslapių skaičius: 146

  Kiekis

       Sanskrito žodžiai "Śrī Īśopaniṣad" reiškia „žinios priartinančios prie Dievo". Śrī Īśopaniṣada pateikia tiesioginius kontrargumentus šiuolaikiniam mokslui, kuris teigia, kad egzistencijos ištakos kyla ne iš Aukščiausio Asmens, bet iš abstrakčių dėsnių, įtakojančių atsitiktinius subatominių dalelių susidūrimus laiko ir erdvės tuštumos platybėse.
       19 kaip deimantai spindinčių mantrų, kurias išvertė ir paaiškino Svamis Prabhupāda, gali išvaduoti mus iš niūrių impersonalizmo koncepcijų ir sujungti mus su Dievu, kuris yra visų energijų ir laimės šaltinis.

  9 Knygos
  chat Atsiliepimai (0)